CS:GO için mouse önerisi

Eyvallah burayı bu yüzden seviyorum seninle beraber mutlu olanlar var
emoji4.png
Aslında bizim yaptığımız normal. İnsanlar hırsa o kadar alışmış ki hep en iyisi bende olsun, diğer insanlarda en kötüsü olsun istiyor. Bu olay da normalleşmiş artık :kıkırda:

Hayırlı olsun üzmez. İlk abartmıyorum ilk 15-20 gün çok şüpheyle kullandım of olmuyor almasamıydım vs. diye ama 1. aydan sonra LE üstünü göremeyen ben 6 ay içinde supreme oldum. Laptopun kendi verdiği mouse kullanıyordum önceden. Ergonomik ve akışkanlığı çok iyi :D

Hayırlı olsun üzmez. İlk abartmıyorum ilk 15-20 gün çok şüpheyle kullandım of olmuyor almasamıydım vs. diye ama 1. aydan sonra LE üstünü göremeyen ben 6 ay içinde supreme oldum. Laptopun kendi verdiği mouse kullanıyordum önceden. Ergonomik ve akışkanlığı çok iyi :D
Daha çabuk alışırım diye düşünüyorum ama o kadar sürmez inşallah. Teşekkür ederim dmg oynuyorum bize de lem supreme gösterir inşallah bu oyun [emoji1]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı