CS:GO için mouse önerisi

HolyMan34

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar,

Genellikle CS:GO oynuyorum. Orta seviye bir mouse düşünüyorum bunun için. Elim büyük değil bu yüzden çok büyük mouselar istemiyorum. Kendi seçeneklerim:
  • Razer Deathadder Elite
  • Zowie EC2-A ya da EC1-A.
  • Logitech ve Steelseries markalarından tavsiye de alabilirim.
Bütçe Max. 400 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa steelseries rival serisinden almalısın 2 aydır kullanıyorum ve memnunum istersen bi bak Mouse Linki
Bu mouse a baktım elime büyük geldi biraz. Ağır ve büyük mouse istemiyorum. Şuan kullandığım mouse öyle ve alışmakta çok zorluk çektim
Bu mouse işini tam anlamı ile bilen biri yardımcı olsun valla çok kararsızım.
Yoksa gidip alıcam pişman olurum diye bekletiyorum. Beklemekten de nefret ediyorum. :)

Son düzenleme:
Razer Deathadder Elite kullanıyorum. Kardeşim CS:GO’yu üst seviyede oynuyor ve çok memnun. Nazar değmesin fiziksel olarak da herhangi bir bozulma yok. Ben avuç içi (Palm grip), kardeşim ise pençe (Claw grip) tutuş şekliyle kullanıyoruz. Elim büyük değil ve tam oturuyor diyebilirim. Diğerlerini kullanmadım fakat daha ne kadar iyi olabilir veya olmalı bir mouse bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı