Cs:Go Karambit Doppler Çıktı

Dostum elden nakit vereceksen veya paypal üzerinden falan satacaksan %70-75 fiyatından gidiyor. 1000 tl lik bıçagı elden 700 tl ye satabilirsin yani.

Ayrıca o bıçagı sakın steam'de satmak gibi bir yanlış yapma bunu uzun zaman trade ile ugraşmış biri olarak söylüyorum. Direk nakite çevir. Türkiye içinde buluşup almak isteyen biri olursa da tedbirli git bir sorun yaşama. :D

Düzenleme: Üst taraftaki yorumları okudum. Bu bıçağı steamde sat, ondan sonraki 3 ay içinde pişman olacaksın inan bana. :)

Ayrıca belirtiyim, senin nakite çevirmenle steam'e satman aynı fiyata denk geliyor. Çünkü valve satışlardan çok büyük komisyon kesiyor. Onun yerine nakite çevirsen zaten çok istedigin bir oyun olursa satın alabilirsin onu da parayla.

Merhaba az önce bana bu bıçak çıktı Chrome Case 2 kasasından. Pazardan falan baktım bıçağın fiyatıyla ilgili bir bilgi yok. Nedir bu bıçağın gizemi? fiyatı?
İnanmayanlar için:

RieSe GG
Eki Görüntüle 63518

Hocam uzun bir zaman geçmiş, ben bu süre zarfında cs go itemleri hakkında daha fazla bilgi sahibi oldum, hatta kendim de şu anda doppler phase1 sahibiyim. Konuyu tesadüfen tekrardan gördümde, sizin bıçağınız karambit doppler sapphire yani en nadir ikinci doppler ve fiyatı şu anda 1000 ile 1400 anahtar arasında değişiyor. Yani inanılmaz değerli, zamanında 5000 lira eder bence demiştim, ondan bile daha değerliymiş. Eğer satmadıysanız aklınızda olsun, ticaretinizi buna göre yapınız.
Konuyu tekrardan hortlattığım için forum yöneticileri kusuruma bakmasın, tamamen iyi niyetle arkadaşımızın dolandırılmasını engellemek için yazılmıştır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı