CS:GO kartal rankından nasıl çıkılır?

Petri

Kilopat
Arkadaşlar öncelikle herkese selam.
Bir süre önce CS:GO’ya yeniden başladım ve hızlıca eski rankım olan Efsanevi Kartal’a çıktım. Biraz oynadıktan sonra Usta Efsanevi Kartal rankına da çıktım fakat hemen sonra geri düştüm. Bazen 5 pre giriyoruz bazen 2 kişi giriyoruz bazense solo giriyorum ama fark yok. 3 maç kazanıyorsak 3 maçta kaybediyoruz. Bir türlü daha üst ranklara da çıkamadım. Genel olarak maçlarda çok vuruyorum ve takımımda 1. veya 2. oluyorum. Çok nadiren 3. olduğum oluyor. Oynadığım haritalar genel olarak Mirage, Dust 2, Inferno ve Cache. Sizce rank atlamak için ne yapmam gerekiyor? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de hızlıca 3-4 rank alıp oraya geldim ama 2 maçta geri DMG'ye düştü :D Birazcık salınca o ip kopuyor birden gitmeye başlıyor. Aynı şekilde çizgiyi bozmadan oynamak gerekiyor hiç cıvıtmadan. Ve ne zamanki tek başıma rastgele takımlarla çok oynamadığım haritalara girsem çok daha hızlı rank atladım. Bir galibiyet iki kayıp yapınca illaki rank gelmiyor, bende öyle olmaya başladığı için hem düştüm hem orada kilitli kaldı.

Ben de hızlıca 3-4 rank alıp oraya geldim ama 2 maçta geri DMG'ye düştü :D Birazcık salınca o ip kopuyor birden gitmeye başlıyor. Aynı şekilde çizgiyi bozmadan oynamak gerekiyor hiç cıvıtmadan. Ve ne zamanki tek başıma rastgele takımlarla çok oynamadığım haritalara girsem çok daha hızlı rank atladım. Bir galibiyet iki kayıp yapınca illaki rank gelmiyor, bende öyle olmaya başladığı için hem düştüm hem orada kilitli kaldı.
Benim aklımda olan Nuke vb. haritaları da oynamaya başlamam.

Dust II ve Cache rekabetçi havuzunda olmayan haritalar. Bu haritalarda daha az rank puanı kazanırsın bildiğim kadarıyla. Aktif rekabetçi haritalarında daha çok oynamaya çalışın.

Be kadar maç kazandığın önemli değil, önemli olan ard arda her maçı kazanman. Aynı haritalarda da oynama. Ben 5000 saatte anca Global olabildim sürekli Mirage girdiğim için. Her maçı farklı haritalarda oynasaydım 3000 saatte falan Global olabilirdim.

Be kadar maç kazandığın önemli değil, önemli olan ard arda her maçı kazanman. Aynı haritalarda da oynama. Ben 5000 saatte anca Global olabildim sürekli Mirage girdiğim için. Her maçı farklı haritalarda oynasaydım 3000 saatte falan Global olabilirdim.
Anlıyorum bundan sonra rekabetçi havuzunda olan haritalarda oynayacağım ve 1 maç attıktan sonra o haritayı 2-3 maç boyunca seçimlerime eklemeyeceğim.

Madem Globalsiniz o zaman hemen sorayım 😁. Hocam o eloda çok fazla e sporcu geliyor mu?

Anlıyorum bundan sonra rekabetçi havuzunda olan haritalarda oynayacağım ve 1 maç attıktan sonra o haritayı 2-3 maç boyunca seçimlerime eklemeyeceğim.

Madem Globalsiniz o zaman hemen sorayım 😁. Hocam o eloda çok fazla e sporcu geliyor mu?
Daha önce hiç karşılaşmadım. Ne MM'de ne Faceit'te. CS 2'de Simple'a falan denk geleydim bi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı