CS:GO Silver'dan nasıl çıkılır?

Ringwraith545

Centipat
Zaman ayırman toksik olmaman takım arkadaşlarının moralini düşürmemen yeterli bence bir türlü rank atlayamıyorum diye bir şey yok her el kötü takım arkadaşları gelmiyor takımınla oyna yeter aim zaten yavaş yavaş gelişir.

Leriffic

Picopat
Yer
Antalya
Merhabalar, ben Silver'ım. Rank atlamak istiyorum. Nasıl rank atlayabilirim? İyi oynuyorum ama bir türlü rank atlayamıyorum. Bunun sebebi sanırsam sürekli aynı haritada oynamam. @Erkold7
Valorant geç falan demeyin, ne olur. Sevmiyorum.
Arkadaşlarınızla birlikte girin ve infolaşın. Ayrıca diğer maplarin yerlerini ezberleyerek diğer maplarde oynayın.

Floxzy

Femtopat
Merhabalar, ben Silver'ım. Rank atlamak istiyorum. Nasıl rank atlayabilirim? İyi oynuyorum ama bir türlü rank atlayamıyorum. Bunun sebebi sanırsam sürekli aynı haritada oynamam. @Erkold7
Valorant geç falan demeyin, ne olur? Sevmiyorum.

Takım lazım birlikte oynayacak adam lazım arkadaş lazım onlar yoksa çok zor.

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Nova 1 ve nova 2'ler ile oynayın, sürekli dust mirage girmeyin ve Win streak yapmaya bakın. Bomba kurun bomba çözün edo olmaya çalışın. 1 ayda Silver Elite'ten mg 1'e çıktım. Sürekli kendimden üst ranklar ile oynadım ve kendimi geliştirdim şu an mg 1'im. Çok kasmayın basit bir elo hızlıca çıkarsınız.

Yeni konular

Yukarı