CS:GO gümüşten nasıl çıkılır?

• Konuyu başlatan Ed1tH
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 6B
Mm'de supreme, faceitte level 9 olarak vereceğim tavsiye ısınmadan girmemektir. Aimbotz ve yprac diye haritalar var burda her girmenden önce pratik yaparak kendini geliştirebilirsin.

Arkadaşlar az önce yine maçtaydım resmen sinir krizi olup çıktım maçtan hem bizim takımın kötü oynaması hem de karşı tarafın Silver değil de nova keleş gibi oynaması yüzünden sanırım monitörü kıracağım. Şu Silver rankına lanetlendim gibi bir şeyim çıkamıyorum şu lanet ranktan. Her maç en az 15-20 tane vuruyorum bazen 25-35 oluyor o kadar edo alıyorum yine çıkamıyorum.

Yaklaşık 5 yıldır oynuyorum ilk oynadığım zamanlarda kötü oynadığım için gümüş 1 rank vermişti sonra aradan 4 yıl geçtikten sonra smurf hesap açtım ve 0'dan usta altın nova yaptım ilk 10 maç kaderini belirliyor bildiğin he bu arada ilk hesabımda şu an usta altın nova.

Arkadaşlar az önce yine maçtaydım resmen sinir krizi olup çıktım maçtan hem bizim takımın kötü oynaması hem de karşı tarafın Silver değil de nova keleş gibi oynaması yüzünden sanırım monitörü kıracağım. Şu Silver rankına lanetlendim gibi bir şeyim çıkamıyorum şu lanet ranktan. Her maç en az 15-20 tane vuruyorum bazen 25-35 oluyor o kadar edo alıyorum yine çıkamıyorum.

Hileler genelde ya Silver da ya da globalde oluyor zaten. Oyun bana nova 4 rank verdi arada keleşe çıkıp iniyorum maç atarsam. Ama şu anlık nova 4'te bıraktım. Eger paran varsa seçkin al. Yoldaşta.
Seçkin alanların neredeyse hepsinde mikrofon oluyor. Yoldaş çok daha zevkli oluyor ve hile aşırı az. Tavsiye ederim. İlla rekabetçi kasacaksan da takım bul bence.

Arkadaşlar az önce yine maçtaydım resmen sinir krizi olup çıktım maçtan hem bizim takımın kötü oynaması hem de karşı tarafın Silver değil de nova keleş gibi oynaması yüzünden sanırım monitörü kıracağım. Şu Silver rankına lanetlendim gibi bir şeyim çıkamıyorum şu lanet ranktan. Her maç en az 15-20 tane vuruyorum bazen 25-35 oluyor o kadar EDO alıyorum yine çıkamıyorum.
Face it dene

Ct de iken rushalama uygun pozisyonlarda düşmanını bekle rushlarsan ölme ihtimalin yüksektir takım arkadaşınla ileşitimli oyna info verin birbirinize tek girme oyunun menüsünde oyuncular oluyor onlarla beraber gir tek girersen trolleyen Rus'lara denk gelebilirsin bu hoş olmaz bomba kullanımına özen göster elin hangi silaha yatkınsa onu kullan sürekli aynı haritada oynama farklı farklı haritalarda oyna bu sayede daha çabuk çıkarsın Silver'den.

Hocam tek girdiğimden dolayı ben info veriyorum her zaman ama takımımdakiler hiçbir zaman vermiyor trollüyorlar bomba olarak da hep çıkarken flashım var ise flash atıyorum sonra peekleyip güvenli bir yere geçiyorum.

Öncelikle genel olarak maçlarda 20 30 vuruyorsan o rankta kalman mümkün değil. Rankında maçı taşıyan sen olmalısınki bir üst sınıfa çıkabilesin. O ranklarda uzun süre kalmanın nedeni üzülerek söylemeliyimki biraz oynanayamadığından kaynaklı. Benim en uzun kaldığım rank seçgin muhafızdı. Ve halen üzerine pek bir şey ekleyemedim. Usta muhafız ve kartal arasında sürekli gidip geliyorum. Uzun süre kaldığın rank senin o oyundaki becerin hakkında önemli bir detay. Hileler mutlaka var bitmiş değil ama eskisine nazaran bayağı azaldı. Sözüm sana değil hile deyip kestirip atmak kendini kandırmaktan başka bir şey değil. Öz eleştiri şart.

Hocam maçı hep ben taşıyorum bizim takımda ben 20-30 vuruyorum bizimkiler 5-10 vuruyor maksimum sürekli takımı taşıyorum ama takım kötü oynadığından dolayı maç kaybedip duruyorum edo sayımda yüksek.

Oynadığın maplerin smok ve flashlarını öģrenmeni ve efektif şekilde kullanmanı tavsiye ederim her yere ilk peekleyen olma(erken ölürsün) takım arkadaşlarına info ver info iste bu oyun takım oyunu tek başına bir yere gelemezsin.

Hocam smoke ve flashları biliyorum zaten çoğu yerin ve hep kullanırım ilk ben peeklemem genellikle takımımdakiler peekler ve ölür tabii info vermezler radardan anlarım nerede olduklarını info veriyorum ama bizim takım hiç info vermiyor o yüzden çıktığım gibi ölüyorum info olmadığı için.

Hileler genelde ya Silver da ya da globalde oluyor zaten. Oyun bana nova 4 rank verdi arada keleşe çıkıp iniyorum maç atarsam. Ama şu anlık nova 4'te bıraktım. Eger paran varsa seçkin al. Yoldaşta.
Seçkin alanların neredeyse hepsinde mikrofon oluyor. Yoldaş çok daha zevkli oluyor ve hile aşırı az. Tavsiye ederim. İlla rekabetçi kasacaksan da takım bul bence.

Seçkinim var zaten hocam yoldaş da ise pek eğlenemiyorum.

Mm'de supreme, FACEIT'te level 9 olarak vereceğim tavsiye ısınmadan girmemektir. Aimbotz ve yprac diye haritalar var burada her girmenden önce pratik yaparak kendini geliştirebilirsin.

Tamam hocam sağ olun.

Denedim ama rakipler çok güçlü geliyor sonra takımımdakiler bana sövüp duruyorlar.

İyi bir takıma ihtiyacın yok 1 tane iyi oynayan birisi ile birlikte girmen bile yeterli olacaktır(sen dahil 2 iyi oyuncu min),T atak takımı olduğu için(bomba patlatma maplerinde)1-2 iyi oyuncu ile çok rahat kazanılabilir ama CT'de tüm takım olarak bir savunma yapılmalıdır,eğer takım da rank ya da kill sayısı olarka birinci sensen takıma emir vermelisin,iyi bir komutan savaş kazandırır,kötü oyuncuları avantajına çevirmelisin(2kişi iyi 3 kişi kötü oynuyor ve rakip çoğunlukla A ya geliyorsa,A ya 1 iyi+2 kötü gönder,B ye bir iyi gönder,mide bir kötü gönder gibi mantıklı dağılımlar).En önemli şey oyunu okuyup yorumlamaktadır(etraftan aldığın bir ayak sesi,adamların atmaya çalıştığı basit bir fake,atılan bir smoke ya da adamların bir önceki roundlarda yaptıkları takitleri anlamak,en basiti ise kendini o adamların yerine koyup "ben olsam ne yapardım"diye düşünmek),aim tabii ki önemli ama asıl iş kafa da bitiyor,sana kötü haber vermek istemezdim ama eğer zeki değilsen ya da zeki insanların kullandığı taktikleri ezberleyip oyununa adapte etmediysen sadece "abi her maç 30 kill alıyorum takım çok kötü geliyor silver a düşüyorum,oyunda bug var rank atlamıyorum yaa"diyenlerden birisi olursun.
Not:3000 saat supreme im
Mg2 maçında 16-14 kazanıp 69 kill almıştım sonraki maçı 30 killle 16-5 kaybedip mg ye düşmüştüm,rank sistemi bazen garip olabiliyor.

İyi bir takıma ihtiyacın yok 1 tane iyi oynayan birisi ile birlikte girmen bile yeterli olacaktır(sen dahil 2 iyi oyuncu min),t atak takımı olduğu için(bomba patlatma maplerinde)1-2 iyi oyuncu ile çok rahat kazanılabilir ama Ct'de tüm takım olarak bir savunma yapılmalıdır, eğer takım da rank ya da kill sayısı olarka birinci sensen takıma emir vermelisin, iyi bir komutan savaş kazandırır, kötü oyuncuları avantajına çevirmelisin(2kişi iyi 3 kişi kötü oynuyor ve rakip çoğunlukla a ya geliyorsa, a ya 1 iyi+2 kötü gönder, b ye bir iyi gönder, mide bir kötü gönder gibi mantıklı dağılımlar).en önemli şey oyunu okuyup yorumlamaktadır(etraftan aldığın bir ayak sesi, adamların atmaya çalıştığı basit bir fake, atılan bir smoke ya da adamların bir önceki roundlarda yaptıkları takitleri anlamak, en basiti ise kendini o adamların yerine koyup "ben olsam ne yapardım"diye düşünmek),aim tabii ki önemli ama asıl iş kafa da bitiyor, sana kötü haber vermek istemezdim ama eğer zeki değilsen ya da zeki insanların kullandığı taktikleri ezberleyip oyununa adapte etmediysen sadece "abi her maç 30 kill alıyorum takım çok kötü geliyor Silver'a düşüyorum, oyunda bug var rank atlamıyorum yahu"diyenlerden birisi olursun.
Not: 3000 saat supreme im.
MG2 maçında 16-14 kazanıp 69 kill almıştım sonraki maçı 30 killle 16-5 kaybedip mg ye düşmüştüm, rank sistemi bazen garip olabiliyor.

Hocam 1. ben oluyorum emir veriyorum dinlemiyorlar info vermiyorlar takımı dağıtıyorum dinlemiyorlar 4 kişi a gidiyor ben b gidiyorum sonra adamlar 5 kişi b geliyor 1-2 tanesini vuruyorum geri kalanı takımım alamıyor bu yüzden sürekli maç kaybediyorum fakeleri falan anlayabiliyorum adam bir tane flash,smoke atıyor sonra ayak sesi azalıyor anlayabiliyorum yani fake olarak geldiğini sonra takıma a da kalmalarını diyorum b koşuyorum adamlar b ye geliyorlar ise info veriyorum bazen geliyorlar bazen de beni dinlemiyorlar b de ölüyorum bombayı b ye kuruyorlar tabii eli alamıyorlar maalesef öneri için sağ olun.

Tek mm girmek suçunuz. Tek oynanmayacağını, oynansa da ilerlenemeyeceğini herkes biliyor.
Bir de 20 de vursanız maçı farklı skorlarla alamadıktan sonra rank atlamak zor.

Hocam 1. ben oluyorum emir veriyorum dinlemiyorlar info vermiyorlar takımı dağıtıyorum dinlemiyorlar 4 kişi a gidiyor ben b gidiyorum sonra adamlar 5 kişi b geliyor 1-2 tanesini vuruyorum geri kalanı takımım alamıyor bu yüzden sürekli maç kaybediyorum fakeleri falan anlayabiliyorum adam bir tane flash,smoke atıyor sonra ayak sesi azalıyor anlayabiliyorum yani fake olarak geldiğini sonra takıma a da kalmalarını diyorum b koşuyorum adamlar b ye geliyorlar ise info veriyorum bazen geliyorlar bazen de beni dinlemiyorlar b de ölüyorum bombayı b ye kuruyorlar tabii eli alamıyorlar maalesef öneri için sağ olun.
Troll gelince yapacak bir şey yok ama küfür etmek en azından seni sakinleştirir trolleyenleri mutele küfürüde esirgeme.

Yeni konular

Geri
Yukarı