CS:GO Silver'dan nasıl hızlı çıkılır?

Altan K.

Decapat
Rank maçlarımın çoğunda 15 20 vurdum ama son maç çok kötü oynadığım için Silver 2'ye attı. 3 maç girdim ve hepsinde 20 ile 30 arası vurdum. Silver'dan nasıl hızlı çıkabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. Silver bataklığında kalmışsınız. Hileler mi dersiniz, maçtan çıkan mı dersiniz, yoksa troll ruslar mı dersiniz, ne derseniz deyin Mm'de Silver olmak ve rütbe atlamaya çalışmak gerçekten çok zor. 2-3 gün toplam 20 saat rekabetçi oynarak rütbesizken Nova 2 oldum. Sonra Faceit geçtim. İnanın mm kanser ediyor. Tam kanser kitlesi var. CS:GO oynayacaksan tavsiyem Faceit girmendir. Açıkçası daha iyi oynayan oyuncular var. Kimse maçtan çıkmıyor, trollemiyor. Ciddiler. Bu yüzden sana tavsiyem 24 saatten fazla oynadıysan Faceit geçmendir.

Bence direkt Faceit geçmemeli. Faceit'te rakipler kuvvetli oluyor, kötü oynarsa morali bozulabilir.

Benim tavsiyem ilk olarak Türk, Sangal e-sports takımından tanıdığımız FURIOUSSS'un YouTube kanalı var orada bir videosunda günlük antrenmanını anlatıyor onu izleyip her gün uygulamanı + olarak video da dediği gibi her gün en az 2 saat deathmatch girmeni öneriyorum. 1 saatte olabilir daha fazla da senin vaktine göre değişir. Aim'in mutlaka gelişecektir. Ek olarak oynadığın maplerin smoke, flash, Grenade noktalarını öğrenip uygulaman. Bunun sana çok fazla yararı olacaktır. Son olarak ise kesinlikle mm girerken 5 Türk olarak girmeniz. Belli bir seviyeye geldikten sonra da Faceit oynamaya başla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı