CS:GO kasa açmak için oynanır mı?

Şahsen zamanın varsa yavaş yavaş da olsa para kazanmak istiyorsan csgowin.net

Vallahi hocam iyi olur çünkü uzun zamandır bir hastalık ile uğraşıyorum ve bu hastalığımdan dolayı dışarı çıkmam riskli ( corona nedeni ile virüs kapma ihtimalim %95 gibi bir şey çünkü ) ve hali ile vaktimin genelini evde geçirmeye çalışıyorum iyi olur yani hem de bana uğraş olmuş olur dediğin siteyi ilk defa duyuyorum biraz açar mısın bu siteden nasıl para kazanabileceğimi ne yapmam gerekiyor vs.

@BlackDragonTR onun yerine yeni Steam hesabı açıp 130₺'ye operasyon bileti al ve her hafta görevleri yap. Sonra o eşyaları satıp diğer hesabına bileti al, birkaç hesap böyle yapıp biriken parayla istediğin oyunları al daha iyi. Yapacağın şey sadece her 2 yıldızda 1 adet Girdap Operasyonu Kasası alıp Pazar'da satman. 20 saatte bitiyor ortalama.

@BlackDragonTR onun yerine yeni Steam hesabı açıp 130₺'ye operasyon bileti al ve her hafta görevleri yap. Sonra o eşyaları satıp diğer hesabına bileti al, birkaç hesap böyle yapıp biriken parayla istediğin oyunları al daha iyi. Yapacağın şey sadece her 2 yıldızda 1 adet girdap operasyonu kasası alıp Pazar'da satman. 20 saatte bitiyor ortalama.

@bados123 tamamdır hocam çok teşekkürler maddi açıdan ilk müsait olduğum anda deneyeceğim.

Prime oynamıyorum şu anda ücretsiz versiyondan kasa çıkmazmı ya da illa kasa lazım değil Steam'den satabileceğim herhangi bir item.

O şansına bağlı bir şey bana kuruşlu şeylerde düşüyor 2 3TL 10 15TL'lik silah skini ve kasa da düştüğü oluyor... En en mantıklısı silah alıp elinde bekletip satmak ben ak Red line almıştım 80TL'ye şimdi fiyatı düşük ama 1 ay önce 160 TL falandı ticaret yapmak istiyorsan bunlara gir oyun içinde değerli item zor düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı