CS:GO kasa fiyatları artmaya devam eder mi?

Ben sattım yaz indirimine az kaldı indirim döneminde zaten herkes oyun almak için envanteri satacağından fiyatlar düşer. 14 Haziran Source 2 için bekletmiştim belki çıkar diye.
Elimde 2 yılan, 1 devrim, 1 yılan ısırığı ve 1 tane parçalanmış kasa var. Ayrıca birkaç tane 50-60 kuruşluk skinim var. Satsam mı sizce, birkaç gün daha bekletsem mi? Yaz indirimlerine kadar Bannerlord parası çıkmayacak gibi :(

Elimde 2 yılan, 1 devrim, 1 yılan ısırığı ve 1 tane parçalanmış kasa var. Ayrıca birkaç tane 50-60 kuruşluk skinim var. Satsam mı sizce, birkaç gün daha bekletsem mi? Yaz indirimlerine kadar Bannerlord parası çıkmayacak gibi :(
Size kalmış indirimler bitene kadar belki güzel bir skin düşürür alırsınız inşallah istediğiniz oyunu.

Devrim kasası, rüyalar kabuslar kasası ve yılan kasası var ise satın fakat yılan ısırığı ve parçalanmış kasanız var ise satmayın bekletin. Nedeni ise şu, yeni kasa çıkarsa bu iki kasadan biri aktif droptan düşecek ve artık %1 şans ile düşüreceksiniz. Zor düşeceği için stok azalacak ve fiyatı yükselecektir uzun vadeli yatırımdır. Ben bu şekilde kasa ticareti yapıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Bu yüksek fiyatlı kasalar nasıl düşüyor yani şans işi mi nedir bu işin mantığı. Bana iki kasa düştü ikisi de 12-13 liralık kasalardı.

Şans işi usta bana da üst üste 11-12 liralık düştü arkadaşıma beraber oynarken bana o fiyatlarda düşerken ona üst üste devrim düştü 80-90 lirası oldu bile yaz indirimlerine para biriktiriyoruz o neredeyse tamamladı benim de moralim bozuldu vallahi.

Hocam Bannerlord'u Xbox Game Pass ile 1 ay 29 liraya oynayabilirsiniz sonra zaten bir süre sonra sarmiyor ben defalarca indirip sildim sarmadığı için sadece ilk seferinde sarmıştı bayağı.

Bu hafta bir devriminiz var o zaman. 😃

Vallahi inşallah bekliyorum gene aynı fiyatta kasa düşürürsem gidip bir abdest yenileyeceğim :D

Son düzenleme:
Hocam Bannerlord'u Xbox Game Pass ile 1 ay 29 liraya oynayabilirsiniz sonra zaten bir süre sonra sarmiyor ben defalarca indirip sildim sarmadığı için sadece ilk seferinde sarmıştı bayağı.

Vallahi inşallah bekliyorum gene aynı fiyatta kasa düşürürsem gidip bir abdest yenileyeceğim :D
Orta çağ ve strateji temalı oyunları sevdiğim için kütüphanemde olmasını istiyorum, ama bu gidişle param yetmeyecek gibi görünüyor. (3 hafta boyunca Devrim Kasası çıkmazsa :D)

Çarşamba günü droplar sıfırlandığı için çarşamba-perşembe-cuma çoğu kişi kasa droplarını alıyor. Pazartesi ve salı düşen kasa sayısı azalacağı için fiyatlar o zaman birkaç lira artar sonra çarşamba perşembe tekrar düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı