CS:GO silah kasası fiyatı artmaya devam eder mi?

Kyllea

Hectopat
Daha fazla  
Selam az önce maç sonunda 2.5k değerinde silah kasası (2013) düşürdüm elim ayağım titriyor. Fiyatı artmaya devam eder mi daha önceki eski konularda 400TL olduğunu görünce ciddi şekilde artmış. Böyle devam eder mi?

IMG_20230919_014316.jpg

Operasyon gelene kadar artabilir operasyon gelirse tüm silah ve kasaların fiyatları düşecektir. ( genelde böyle oldu çünkü herkes operasyonu ve kasa+anahtarini almak için ne var ne yok sattı )

Birde diyorlar oyun oynayarak para kazanılmaz.
Bu cümle ne alaka anlamadım. “Oyun oynayarak para kazanılmaz” cümlesinin ucu her yere gidebilir. Örneğin Valorant tarzı oynayam birisi e-sporcu olur para kazanır. Ancak RDR2 oynayan birisinin direkt oyundan bir kazancı olmaz. CS:GO’da ise ya e-sporcu olursun ya da arada kasa düşürürsün. Ayrıca kasa düşürmek arada bir olan bir şey 1 sene boyunca çer çöpte çıkabilir. Bu cümleye neden bu kadar takıldım inanın bilmiyorum.

Selam az önce maç sonunda 2.5k değerinde silah kasası (2013) düşürdüm elim ayağım titriyor. Fiyatı artmaya devam eder mi daha önceki eski konularda 400TL olduğunu görünce ciddi şekilde artmış. Böyle devam eder mi?

Eki Görüntüle 1949008
Geçen ay kuzenime düşmüştü, o zaman 3000 TL civarındaydı. Bence yine 3000 bandına gelir ondan sonra düşebilir, artabilir.

Eki Görüntüle 1949008
5000de 1 ihtimal.

Geri
Yukarı