CS:GO kasa fiyatları artmaya devam eder mi?

Devrim kasası, rüyalar kabuslar kasası ve yılan kasası var ise satın fakat yılan ısırığı ve parçalanmış kasanız var ise satmayın bekletin. Nedeni ise şu, yeni kasa çıkarsa bu iki kasadan biri aktif droptan düşecek ve artık %1 şans ile düşüreceksiniz. Zor düşeceği için stok azalacak ve fiyatı yükselecektir uzun vadeli yatırımdır. Ben bu şekilde kasa ticareti yapıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Hocam elimde 6 yılan ısırığı kasası 1 adet devrim kasası var öyle dediğiniz için arada kaldım devrim kasasını satıp 4-5 tane daha yılan ısırığı kasası alınır mı?

Hocam elimde 6 yılan ısırığı kasası 1 adet devrim kasası var öyle dediğiniz için arada kaldım devrim kasasını satıp 4-5 tane daha yılan ısırığı kasası alınır mı?

Yatırım için evet fakat kilit nokta sabırlı olmanız kısa vadede kar yapamazsınız. En az 1 sene unutun o kasayı. Sadece benim dediğime de bakmayın bu yatırım ile alakalı YouTube'da bir sürü içerik üreticisi var onlara da bakabilirsiniz.

Hayır hocam daha CS2 çıkmadı. Çıktığı zaman en az 2'ye 3'e katlanacaklar.
Benim yazdigimla, senin yazdiginin arasinda bir bağlantı kurmaya çalışıyorum... Mesajimda cs2 ile ilgili bisey yazdigimi da görmüyorum.

O hafta bir anda yeni drop sistemine yani artik haftanin ilk seviye atlamasinda kasa düsme sistemine gecildigi icin bir anda kasa fiyatlari fırladı. Bende satmasi gerektiginden, artik o fiyattan daha yüksege cikmayacagini ve düsmeye baslayacigini söyledim. Ve suan örn. devrim kasasina baktigimizda 3 haftada 52tl den 32tl ye kadar düştüğünü görebiliyoruz.

Benim yazdigimla, senin yazdiginin arasinda bir bağlantı kurmaya çalışıyorum... Mesajimda cs2 ile ilgili bisey yazdigimi da görmüyorum.

O hafta bir anda yeni drop sistemine yani artik haftanin ilk seviye atlamasinda kasa düsme sistemine gecildigi icin bir anda kasa fiyatlari fırladı. Bende satmasi gerektiginden, artik o fiyattan daha yüksege cikmayacagini ve düsmeye baslayacigini söyledim. Ve suan örn. devrim kasasina baktigimizda 3 haftada 52tl den 32tl ye kadar düştüğünü görebiliyoruz.
İyi ki o zaman sattım kasa düşürmek artık eskiye göre daha kolay olduğu için fiyatlar da düştü.

Benim yazdigimla, senin yazdiginin arasinda bir bağlantı kurmaya çalışıyorum... Mesajimda CS2 ile ilgili bir şey yazdigimi da görmüyorum.

O hafta bir anda yeni drop sistemine yani artik haftanin ilk seviye atlamasinda kasa düsme sistemine gecildigi icin bir anda kasa fiyatlari fırladı. Bende satmasi gerektiginden, artik o fiyattan daha yüksege cikmayacagini ve düsmeye baslayacigini söyledim. Ve şu an örneğin. Devrim kasasina baktigimizda 3 haftada 52TL'den 32TL'ye kadar düştüğünü görebiliyoruz.

Siz düşecektir dediğiniz için o şekilde yazmıştım ben. Ayrıca şu an düşmesi çok normal çünkü hype azaldı. İleride o fiyatların 2 katına 3 katına çıkacak sonra hype azalınca tekrar düşecek.

Geri
Yukarı