CS:GO silah kasası fiyatı artmaya devam eder mi?

Bu cümle ne alaka anlamadım. “Oyun oynayarak para kazanılmaz” cümlesinin ucu her yere gidebilir. Örneğin Valorant tarzı oynayam birisi e-sporcu olur para kazanır. Ancak RDR2 oynayan birisinin direkt oyundan bir kazancı olmaz. CS:GO’da ise ya e-sporcu olursun ya da arada kasa düşürürsün. Ayrıca kasa düşürmek arada bir olan bir şey 1 sene boyunca çer çöpte çıkabilir. Bu cümleye neden bu kadar takıldım inanın bilmiyorum.
Hocam biraz fazla takılmışsınız sanırım. :D
Şakasına söylemiştim. Evet RDR 2’de bir oyun fakat ondanda az da olsa para kazanabiliyorsunuz. Oynarken kart düşüyor ve onlarda 1-2 TL’de etse para ediyor.
Valorant’da ise kurallara aykırı olsa bile hesap satarak para kazanma şansına sahipsiniz.

Hocam biraz fazla takılmışsınız sanırım. :D
Şakasına söylemiştim. Evet RDR 2’de bir oyun fakat ondanda az da olsa para kazanabiliyorsunuz. Oynarken kart düşüyor ve onlarda 1-2 TL’de etse para ediyor.
Gece gece takılacak bir şey arıyorum ben de 😅 Oyunlardan zaten para kazanmayı her oyuncu düşünmüştür. Bence mantıklı da.

Artık kendimi hakaret etmemek için tutamıyorum.. Hala sat diyen insanlar var. Bunlar 100 lirayken de sat diyorlardı şimdi de. Bu kasalar çok nadir düşüyor ve muhtemelen borsa ve dövizi de hesaba katarsak en mantıklı yatırımlardan biri. Tutun hocam.

Artık kendimi hakaret etmemek için tutamıyorum.. Hala sat diyen insanlar var. Bunlar 100 lirayken de sat diyorlardı şimdi de. Bu kasalar çok nadir düşüyor ve muhtemelen borsa ve dövizi de hesaba katarsak en mantıklı yatırımlardan biri. Tutun hocam.
Hocam şu an konuya göz gezdirdimde, siz kendinizi kasmışsınız sanırım çünkü, hiç sat diyen görmedim.

Bunu yazarken bile 2690TL gözüküyor Steam pazarda hocam. 😅
IMG_20230919_020511.jpg

Parayla ne planladığına bağlı. Steam içerisinde harcarım diyorsan, alacağın bir şey de yoksa beklet. Almak istediğin bir şeyler varsa sat ve onları al. Paran artarsa başka kasalar alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı