CS:GO kasadan item almak haram mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Konu sahibi buradaki ayetlerin birkaçını okursa daha iyi bilgilenecektir.
Kısacası şöyle, Allah'ın yasakladığı bazı yiyecekler, eşyalar vs. var, bir de bunun yanında emek verilmeden kazanılan şeyler haram kılınmıştır.

Ben burada fikrimi belirtiyorum. Eğer yanlışım varsa vardır. Sonuçta fikir bu. Doğruysa doğrudur, yanlışsa yanlıştır. Fikre, hitap şekline hiçbir sayıgın yok ve benim burada zekiliğimi sorguluyorsun. Bu benim fikrim. Bana göre doğru, sana göre de yanlış olabilir. Ayrıca fikrimin kesinlikle doğru olduğunu ne ben ne de başka birisi söyledi.

Hitap konusunda zaten saygın yok. Onu anladım. En azından fikre saygın olsun. Yanlış bile olsa insan gibi konuş.

@f3turan egonuzu tatmin ettiniz, gidebilirsiniz...

Ben burada fikrimi belirtiyorum. Eğer yanlışım varsa vardır. Sonuçta fikir bu. Doğruysa doğrudur, yanlışsa yanlıştır. Fikre, hitap şekline hiçbir sayıgın yok ve benim burada zekiliğimi sorguluyorsun. Bu benim fikrim. Bana göre doğru, sana göre de yanlış olabilir. Ayrıca fikrimin kesinlikle doğru olduğunu ne ben ne de başka birisi söyledi.

Hitap konusunda zaten saygın yok. Onu anladım. En azından fikre saygın olsun. Yanlış bile olsa insan gibi konuş.
Herkes fikrini belirtirse biz kime inanacağız? 🙂
İnsanlara yanlış bilgiler vermeyelim lütfen.

Herkes fikrini belirtirse biz kime inanacağız? 🙂
İnsanlara yanlış bilgiler vermeyelim lütfen.

Yaşımız küçük diye kendi fikirlerini üstün görüyorlar, hayatlarında Kuran'ı bir kere hatim etmeyen bir kişi, geliyor bana burada ahlak dersi veriyor, kimlerle uğraşıyoruz yahu?

Tamam arkadaşlar. Ben bilmiyormuşum. Yeni öğrendim. Özür diliyorum. Demek ki bu konulardan anlamıyormuşum. Demek ki cahilmişim. @EZİC AJANI isimli arkadaş bu konulardan anlıyormuş. Helal olsun. Yaşını da zaten bilmiyordum. Hitap şeklinden azıcık anlamıştım ama bilmiyordum. Tekrardan özür diledim.

Bu günde bir yanlışı düzelttik ya, helal olsun bizlere!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı