CS:GO kasadan item almak haram mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üyeler duygusuz maalesef demek. İncinmek ne anlama geliyor bilmiyorlar demek. Üyelerin empati yeteneği çok düşük demek. Başka bir şey söylemeyeceğim. Arkadaş özürden de anlamadığına göre benim bu konuda yapacak bir şeyim kalmadı.

Özrünüzün dalga geçme amaçlı olduğunu kargalar bile gördü, lütfen burada kendinizi acındırmayın ağlamak üzereyim...

Cahil dediğin adamın senden 10 kat fazla katkısı oldu buraya.

İnsan gibi hitap etmeyi bilmiyorsun.

Din, haram falan onlardan bahsetmiyorum, insanlara hitap etmeyi, doğru düzgün konuşmayı bilmiyorsunuz, ve acilen öğrenmelisiniz, aksi takdirde burada çok uzun kalamazsınız.

Karşınızdaki kişi ile empati yapın azıcık.

Birine "cahil" demek bu kadar kolay olmamalı.

Dalga geçmek mi? Lütfen birisi şu arkadaşa ciddi bir şekilde özür dilediğimi anlatabilir mi? Çünkü arkadaş benim lafımdan anlamıyor.
Cahil while döngüsü .exe😱
Cahil dediğin adamın senden 10 kat fazla katkısı oldu buraya.

İnsan gibi hitap etmeyi bilmiyorsun.

Din, haram falan onlardan bahsetmiyorum, insanlara hitap etmeyi, doğru düzgün konuşmayı bilmiyorsunuz, ve acilen öğrenmelisiniz, aksi takdirde burada çok uzun kalamazsınız.

Karşınızdaki kişi ile empati yapın azıcık.

Birine "cahil" demek bu kadar kolay olmamalı.
Hepiniz haklısınız dostlar, özür dilerim, iyi günler...

Merhabalar, bu konuda gene bir şey yazmıştım aynı konuda şöyle açıklayayım. Ben kasa açtım, eldiven çıktı mesela. Bana bir yararı olmadan insanlar üstünlük kurmadan item almak haram olur mu? Lütfen kavga olmasın yorumlarda.
Haram.exe yi çalıştırmış olursun :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı