CS:GO kasadan item almak haram mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haramdır. Fitil fitil gelecek burnunuzdan. Umarım bir yerden en ağır şekilde çıkmadan ölmezsin kafir (!) Ulan bu nasıl bir düşünce tarzı? 5 vakit namaz desen yok onun yerine çoğu günah şey var ama şans oyununa gelince domuz yemeye gelince 10 numara müslüman herkes. Sence ordan bakınca imam gibi mi duruyoruz? İçine kuşku düştüyse haram kabul et yapma. Ha ben şundan da eminim haram mıdır diye sorup yapıyorsun. Yazık cidden. Müslümanlık şans oyunuyla falan olmuyor. Mahluklar.

Haramdır. Fitil fitil gelecek burnunuzdan. Umarım bir yerden en ağır şekilde çıkmadan ölmezsin kafir (!) Ulan bu nasıl bir düşünce tarzı? 5 vakit namaz desen yok onun yerine çoğu günah şey var ama şans oyununa gelince domuz yemeye gelince 10 numara müslüman herkes. Sence oradan bakınca imam gibi mi duruyoruz? İçine kuşku düştüyse haram kabul et yapma. Ha ben şundan da eminim haram mıdır diye sorup yapıyorsun. Yazık cidden. Müslümanlık şans oyunuyla falan olmuyor. Mahluklar.

Aradığım en iyi yorum, konuş be reis!

Hala zeki diyor. Doğru düzgün hitap edecek misin?

Çıkış tuşu sağ üstte hocam, beğenmiyorsanız gidebilirsiniz...

Sende burada yanlış bilgi verip arkasında duruyorsun.
oW mEy GaD!
Ben burada fikrimi belirtiyorum. Eğer yanlışım varsa vardır. Sonuçta fikir bu. Doğruysa doğrudur, yanlışsa yanlıştır. Fikre, hitap şekline hiçbir sayıgın yok ve benim burada zekiliğimi sorguluyorsun. Bu benim fikrim. Bana göre doğru, sana göre de yanlış olabilir. Ayrıca fikrimin kesinlikle doğru olduğunu ne ben ne de başka birisi söyledi.

Hitap konusunda zaten saygın yok. Onu anladım. En azından fikre saygın olsun. Yanlış bile olsa insan gibi konuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı