CS:GO kırık diş operasyonu indirim olur mu?

badboy19

Decapat
CS:GO kırık diş operasyonunda görevlerinde son hafta geldi ama operasyon 30 Nisan'a kadar sürecekmiş, bu saatten sonra indirime girer mi? Önceki senelerde hep %50'ye yakın indirim olmuştu.

Her operasyon sonlarında indirim oluyor. Görevlerin bitmesi için de ek bir süre tanıyorlar. İndirim beklenir.

Ben ümidimi kestim doğrusu, geçen sene 12. haftada yapmışlardı indirimi. Valve sadece 11 Mart'ta 908 milyon kasa açılması sayesinde sadece anahtarlardan 2 milyar $'dan fazla kazandı, kasa satımından gelen %15 pay dahil değil. Yapmazlar bence, ya da haftaya yaparlar.

@AL1.. ve ben beklemeyip operasyonu aldık, 50 tane kasa alıp sattık. 110 TL civarı bir kar elde ettik. Eğer şu ana kadar bekleseydik kasa fiyatları daha da düştüğünden daha az kar edecektik.
Gelecek gibi durmuyor, normalde 12. haftada gelirdi.

Ben ümidimi kestim doğrusu, geçen sene 12. haftada yapmışlardı indirimi. Valve sadece 11 Mart'ta 908 milyon kasa açılması sayesinde sadece anahtarlardan 2 milyar $'dan fazla kazandı, kasa satımından gelen %15 pay dahil değil. Yapmazlar bence, ya da haftaya yaparlar.

Yabancılar rahatça alırken kur yüzünden bize bayağı pahalı geliyor maalesef umarım düşer.

CS:GO kırık diş operasyonunda görevlerinde son hafta geldi ama operasyon 30 Nisan'a kadar sürecekmiş, bu saatten sonra indirime girer mi? Önceki senelerde hep %50'ye yakın indirim olmuştu.
Kesinlikle almanı tavsiye ederim,ilk çıktığı gün aldım tüm görevleri yaptım 300tlden fazla kâr sağladım.

Geri
Yukarı