CS:GO maçtan atıyor ve VAC uyarısı veriyor

Peki. Yani hile kullanıyorum demiyorsunuz da böyle diyorsunuz. Siz o zaman CS:GO'da da hile açıyorsunuzdur. "Jailbreak" serverlarında değil mi? Çok mantıksız. O serverda kullanan rekabetçi ya da normal maçlarda da kullanır.

Valve'nın bence acilen IP ban atması gerek belki böyle tamamen kurtuluruz.
Kardeşim ben CS:GO'da dünyaca seçkin rütbesinde 2 yıldır oynamaktayım. Bir kere bile hile açmadım iraden sağlamsa açmazsın. Ama 1.6'da adamlar beni WH ile seviyorlardı gametrackerda JB serverlerinde dünya da en iyi bizdik. Zaten hep 32'ydi server.

Global'im dediğinizde her şey çözüldü peki kaç lira veriyorsunuz hileye.

Adama yardım etmek dışında her şeyi söylemişsiniz. Steamden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula sonra tekrar dene. Büyük ihtimalle 1 dosya eksik diyecek ve yükleyecek.

CS 1.6 hilesi mi var? Bir de küstah küstah söylüyorsunuz! VAC koruması içeren bir oyun başladığında hangi oyun olduğu fark etmeksizin VAC'ı ilgilendiren bütün dosyalara bakar. En azından benim bildiğim bu. Ayrıca o hileyi silin ve milletin hakkını yemeyin!

Kullanmıyorum CS 1.6 yok bile bir kere denemek istedim zaten hileler silindi ama hala aynı.
Arkadaşlar bu tepkinin sebebi ne kullanmıyorum peşin hüküm vermeyin hile ve CS 1.6'yı sildim kalıntıları galiba sınıf arkadaşımı trolledim o kadar dosyaları bütünleyince oluyor ama 1 maç falan anca gidiyor sonra yine aynısını alıyorum yarın format atacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı