CS:GO Master Guardian II Takım

Hocam bu grup ile birlikte girersen karşıya supreme lem gelecek senin ranktan dolayı onda da kazanmak zor oluyor smurf hesabın varsa onunla gelmen lazım :D
Smurf hesap almayı düşünmüştüm de skin aldım valla ya, maalesef :(
Hocam bu grup ile birlikte girersen karşıya supreme lem gelecek senin ranktan dolayı onda da kazanmak zor oluyor smurf hesabın varsa onunla gelmen lazım :D
Sizin rank neydi? Merakımdan soruyorum. :)

Son düzenleme:
Bence kendine takım arkadaşı bu rank veya levellerde bulma. Gir Faceit solo kas. MM girmeni tavsiye etmem. Yeteneğine göre yükselebildiğin eloya kadar yüksel solo olarak. Sonrasında arkadaş ara. Yavaş yavaş duo, sonra da takım olarak girersin. Faceit Premium alman da harita banlamalarında yardımcı olacaktır. Bol şans bro.
Bu arada Faceit profilindeki FBI puanını düşürmemeye çalış.Oyunda herhangi toksik hareketlerde bulunursan veya maçı satarsan vb. seni raporladıklarında FBI puanın düşer. Ortalama 950-1050 civarı iyi derecededir. Altına düşersen girdiğin oyunlarda ilk round kaybedilince oyundan çıkan adamlar olur.

O kadar yüksek bi amaç değil ya şu oyunu zevk alarak oynamak yeterli hile olmasın yeterli. Tavsiyelerin için sağol bugünden itibaren indirip başlamayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı