Rehber CS:GO nasıl Pro olunur?

DMG yüksek bı Rank değil ki biraz bile try hard oynayan biri çok rahat çıkabilir ben de 60 hz 5 MS bı monitorle le ye kadar çıktım şu an 8 lvl faceit oynuyorum .
Crosshair ve çözünürlük konusunda haklı olduğunuzu dusunmuyorum kendin için doğru olanı bulmak çok daha önemli . Praktik ve demo izlemek bence çok daha önemli şahsen mm de bunları bilmek ne kadar önemli tartışılır ama faceit de 4-5 lvl gibi düşük elolar da bile rakip taktik yapabiliyor doğru pozisyonu bulmak avantajlı pozisyonları seçebilmek için fazla oynamak ve demo izlemek lazım aim çalışıp pratik yapmak da cabası .
Çok doğru

Aslında bu şekilde yazsan daha güzel olurdu.

1- bol bol aim haritalarında alıştırma yapın. 1tap atmaya çalışın

2- surf bhop oynayın mosue hakimiyetiniz artsın.

3- istediğiniz cözünürlük ve corsshair ile oynayın mouse hassasiyetiniz yüksek veya düşük olabilir siz başkası olmak zorunda değilsiniz kendi ayarlarınızı bulun.

4-oyun icinde info harici boş boş Mic basmayın kendinize güzel bir takım bulmaya çalışın bulamıyorsanız oyun ici boş konuşanları muteleyin en az 2 arkadaş oyuna girmeye çalışın (çünkü bazı varlıklar sebepsiz yere sizi oyundan atabilir) + olarak karşı takımı komple muteleyin.

5- oyun içi durmadan Q Q yapmayın boş boş bunny yapmak size bir şey kazandırmaz (rankım lem di bu ranklarda çok fazla var oyun icinde mirror's Edge oynar gibi sekiyosunuz yapmayın bu parkur oyunu değil)

6- oyunda oynaya bileceğiniz tüm silahların sprayini oğrenin

3 tane de harita linki veriyorum maça girmeden önce en az 2 haritada ısının ve surf bhop girin mouse ne kadar hakim olursanız o kadar iyi 1tap atarsınız

Aimbotz.

Bananagaming_course.

Config Generator ✮ crashz & Misterio

Anlamsız bir biçimde 4:3 alınca CS 1.6'dan farkı kalmıyor oyunun ben sadece aimbot a girerek AK47 ile aimi mi neredeyse üst seviyelere çıkarttım pek detaya ihtiyaç yok bana sorarsanız monitörünüz 27' ise 4:3 e gerek yok.
Tamam kardeşim sen haklısın, onca Pro Lig'de oynayan e-sporcular bilmiyor, bir sen biliyorsun. Ben sadece Dosia'yı biliyorum 16:9 oynayan, başka da yok sürekli 16:9 oynayan Pro Player.
Rank atlamak istiyorsanız oyunu ciddiye alın, yok ben 1 saat CS oynayayım, geriye kalan zamanda Valorant oynarım diyorsanız, bu oyuna alışamazsınız. 500 tane Aimbotz'da adam vurmadan rekabetçi girmeyin. Oyun içi terimlerin İngilizce'sini ögrenin eğer takımınız yoksa. Rus gelirse 'Can you speak English?' diye sorun. Eğer 'No' diyip ısrarla Rusça konuşursa muteleyin geçin. Ben 60 HZ 10 yıllık dönüştürücüyle kullandığım monitörle MG2'ye kadar çıktım. Şu an MG1'im.
CS:GO e-spor gündemini takip edin, kendiniz bir e-spor takımı tutun. Ben Sangal'ı tutuyorum, arada sırada maçlarını da izliyorum. Onlar sayesinde geçen gün Train'de B Apps'den atılan Z smoke'unu öğrendim. Ve sadece Dust 2 girmeyin, çok basit bir map. Longa 2 flaş atıp peeklemekden ibaret. Vertigo, Nuke, Train gibi mapler de girin. En kötü oyuncu kitlesi Mirage ve Dust 2'de. Eğer bunları yaparsanız, kendinizi oyun oynarken hırs yapıyorsunuz zaten. Ve kesinlikle 16:9 oynamayın.

Son düzenleme:
FPS ve kullandığınız ekipmanlar nedir? Çünkü dediğiniz pek inandırıcı değil.

19 inclik monitör ile dmg oldum daha üstüne cıkmak için daha iyi ekipmanlar gerekiyor ve bu oyunu ekipman değil bilek oynuyor ama üst rütbede olupda 144Hz altı monitör kullanan adam yok bu yüzden dmg veya üstüne ekipman önemli bir noktaya geliyor.

Geri
Yukarı