CS:GO neye göre kasa veya skin düşüyor?

370728

Decipat
Dün girdiğimde envanterimte AUG skini vardı. Ondan sonraki maçta ise kasa düşürdüm. Bunlar ne sıklıkla düşüyor, bir fiyat limiti var mı? Yani en fazla 5 TL'lik şeyler gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün girdiğimde envanterimte AUG skini vardı. Ondan sonraki maçta ise kasa düşürdüm. Bunlar ne sıklıkla düşüyor, bir fiyat limiti var mı? Yani en fazla 5 TL'lik şeyler gibi.
Limit yok. Dragon Lore bile düşebilir. Ve levelinin üstüne mouseu götürürsen orada eşya düşürme gibi bir şey yazar o varsa level atladığın gibi düşürürsün.

Limit yok. Dragon Lore bile düşebilir. Ve levelinin üstüne mouseu götürürsen orada eşya düşürme gibi bir şey yazar o varsa level atladığın gibi düşürürsün.
Skinin limiti yok ancak miktar limiti var. Haftada 1 item 2 kasa düşürebiliyorsunuz maksimum. Her çarşamba sıfırlanıyor.

Ben bir yoldaş maçında sadece 1 kill almıştım onu da kafadan vurdum yani %100 kafadan vuruş oranı oldu oyunda kimse bir şey düşürememişken kötü oynayan ben kasa düşürdüm.

Tamamen şans. Bana dün Yılan Isırığı geldi... Geçmişine baktığımda 100 TL'ye falan satılmış. Piyasası düşmüş artık, 22 TL'ye bıraktım :D

Haftada 1-2 kasa düşüyor diye biliyorum. Skin çıkması için ise 2 level atlamanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı