CS:GO Overwatch banı kaldırılabilir mi?

Eskiden açıklama şu şekildeydi:

''Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez, Steam Destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz.

Eğer otomatik bir şekilde belirlenen ve uygulanan bir bekletme süresi veya yasaklamanın hatalı olduğuna karar verilirse, bu yasaklama ya da bekletme süresi sunucularımız tarafından otomatik bir şekilde geri alınacaktır.
''

Ama güncellenmiş ilgili makalede artık bu yazıyor:

''Overwatch yasaklamamı temyize götürebilir miyim?

Hayır. Overwatch yasaklamaları temyize götürülemez veya Steam Destek tarafından kaldırılamaz. Yasaklamaları sadece Müffettişler bir suç için hemfikir olduğunda verdiğimizden, verilen yasağın doğruluğundan oldukça eminiz. Vakayı izleyen Müfettişlerden biri bile hemfikir olmazsa Şüpheli’ye herhangi bir yasaklama uygulanmaz.''

Anlaşılıyor ki Valve artık overwatch sisteminin hatasız çalıştığından emin. Çünkü güncel makalede hatalı verilebilecek bir overwatch yasaklamasından bahsedilmiyor bile. Yasaklamanın kalkıp kalkmayacağına siz karar verin, ama hiç sanmıyorum.

@Endless Kaan

Etiketlediğinizi tesadüfen gördüm. Bilgilendirme gelmedi ya da gözümden kaçtı. Kusura bakmayın. Yukarıdaki arkadaşın paylaştığı makaleye ekleyecek fazla bir şeyim yok maalesef.
Hocam haksız yere o kadar para yatırdığım hesabım (170 dolar civarı) boşa gitti ona üzülüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı