CS:GO Overwatch banı kaldırılabilir mi?

VAC o kadar kolay atmıyorlar merak etme. Muhtemelen sunucu hatasıdır, son zamanlarda çok fazla Steam çöküyor zaten, ama yine de hiç böyle hata görmemiştim doğrusu.
Şuanlık VAC değil, müfettiş daha yeni banlamış. 1 hafta içinde VAC'a dönüşmezse, PC'de hile tespit edilemediği anlamına gelirmiş. Dönüşmezse de açılmazmış ama.

Ayrıyeten, Overwatch'e düşmek için 24 saatte hatrı sayılır bir derecede rapor yemek lazım değil mi? Ben hilesiz oynadığım şekilde nasıl ban yedim bilmiyorum.

Şu anlık VAC değil, müfettiş daha yeni banlamış. 1 hafta içinde VAC'a dönüşmezse, PC'de hile tespit edilemediği anlamına gelir miş. Dönüşmezse de açılmazmış ama.

VAC banınız hakkında bilgi edinebilirsiniz, destek kısmından CS:GO'yu seçip VAC ban hakkında bilgi almak için ticket oluşturabilirsiniz.

Siz direkt olarak VAC dediniz sandım. 1000 gün önce bende VAC yemiştim. Direkt olarak VAC olmuştu.

Steam'in attığı VAC banları, hilelerin Steam Guard'ı ByPass'leyemediği zaman oluyor, ya da büyük bir yayıncının oyununda birileri açık açık hile açtığı zaman. Eğer siz oyuna girip, birkaç gün hile ile rekabetçi oynadıysanız, siz de Overwatch üzerinden ban yemişsinizdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı