CS:GO Overwatch ban nasıl kaldırılır?

Nereden biliyorsun?

Bunun için Valve'de çalışmaya gerek yok.

"VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamazlar.

Eğer VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiğine karar verilirse otomatik olarak kaldırılacaktır."

Aynısı Overwatch yasaklamaları için de geçerli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen Valve'de mi çalışıyorsun, nereden biliyorsun?
Arkadaş düşüncesini yazmış ve sizde ne düşüncenizi yazıyorsunuz. Şahsen bana mail geldi sizin yazınızı gösterdi ve gelen mailden dolayı bu konuya tekrar geldim. Çok saygısızca bir cevap yazmışsınız önce sanırım silmişsiniz ama. Herkes kendi fikrini yazabiliyor bu forumda saygı çerçevesinde.

Ben awp_lego_2 dışında oynamıyorum. 1 saat oynayıp çıktım, geri girdiğimde VAC banım vardı.

VAC ban demek 3.parti yazılım demek hile kullanmışsınız.
2, 3 noscope 2, 3 flick 2, 3 deagle HS atınca ban yiyeceksem bu durum gayet komik tir zaten. Sildim oyunu. Adını bile duymak istemiyorum.

Topluluk sunucularında Overwatch yoktur. VAC yemek = hile demek.
Bir de Overwatch nasıl yanlış oluyor onu anlamıyorum mümkün mü? En az 10 kişi izliyoruz, hile, troll vs işaretliyoruz. Bu 10 kişinin cevabına göre şüphe varsa son bir kez de Valve izliyor diye biliyorum!

Hayır çoğunluğun raporuna göre sistem otomatik karar veriyor (Valve bu kadar oyuncuya nasıl bakacak hızlıca?)

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende de VAC olarak gözüküyor ama oyuna girince Overwatch'dan ban yedi olarak gözüküyor 674 gün oldu bugün ilk defa bir yazı yazdım hile kullanmadım fakat birkaç kalıntı buldum bilgisayarıma virüs girmişti hesabımdan CS:GO oynamış ve ban yedirmiş Valorant hesabımada ban yedirmiş

Yeni konular

Geri
Yukarı