CS:GO Overwatch Müfettişi Tarafından Haksız Yere Yasaklama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haksızsan kalkar ban merak etme. CS GO'da ban yiyip de suçsuz olanların oranı %182 falan zaten.

Buraya gelip haksız yere banlandım diye konu açmaktan vazgeçin. Ben bu oyunu 1400 saat oynadım millet 3-4 bin saat oynuyor da bir şey olmuyor. Hile açıyorsun anladık bari gelip yüzsüz gibi yardım isteme be.

Buraya gelip haksız yere banlandım diye konu açmaktan vazgeçin. Ben bu oyunu 1400 saat oynadım millet 3-4 bin saat oynuyor da bir şey olmuyor. Hile açıyorsun anladık bari gelip yüzsüz gibi yardım isteme be.
3 hesap sattım. Biri 3.5k saat diğer ikisi 1.5k saatli. Şuandaki hesabım 800 saat oldu hepsini toplasan 7.3k ediyor. Ben bu kadar zamanımı verip de ban yememişim adam gelmiş haksız yere banlandım diyor. Bildiğin "hile açtım nasıl kafanıza vurdum? şimdi benim hakkımda ne düşünüyorsunuz?" demeye çalışıyor adam.

Bunun örneklerini forumda çok gördük. Genelde hile yapmadan haksız yere yasaklama aldım diyenlerin kirli çamaşırları hep ortaya çıkıyor. Siz hiç haklı yere yasaklama aldım diye başlık açan adam gördünüz mü? Ben görmedim de.

Kaldı ki yasaklama aldığı hiçbir hesapta oyun yasaklaması yok. En son aldığı yasaklama da muhtemelen oyun yasaklamasından VAC yasağına dönüştürülmüş. Yani bu da demek oluyor ki, hem Overwatch hem de VAC tarafından suçlu bulunmuş.

Düzenleme: Gerçi son aldığı yasaklama oyun yasaklaması olarak görünüyor. Bu yasaklama 2-3 güne VAC yasağına dönüşürse hiç şaşırmayın.

Böyle bir yasaklamanın da hata payı yoktur.
Ben haklı yere aldım takım arkadaşı trollemekten tamı tamına 30 gün ban yemiştim ve çok zoruma gitmişti arkadaşlarla trollüne girmiştik ve beni report etmişlerdi.

Yok öyle 3 liraya 5 köfte :D Geçiceksin o işler yok haksız yere banmış yok öyleymiş yok böyleymiş. Bırakın bu işleri güzel kardeşim. Zamanın da biz de kullandık inkar etmiyoruz ama acizliğimizi kabul ettik ve bıraktık bıraktıktan sonra yapılması gerekilen bazı şeyler var PC'ye format atacaksın komple c-d ayırt etmeden sonra tertemiz bir hesap Steam guard mobil doğrulama muhabbetini ban yiyen hesabının cep numarası ile aynı yapmayacaksın. Yaparsan da yersin. Ondan sonra hilesiz tertemiz oyun oynayacaksın. Kimse sana haksız yere ban falan atmaz öyle bir şey yok yani onu bir geç sen :D Neyse akıllanmışsındır. Umarım ban'dan ziyade burada yazılanlardan düzgünce oyununu oynar'sın ya da babanın parası çok ise sana semer vuran çok olur. Böyle bir oyuna para verirsin bir hileye geçinir gidersin artık :)

Son düzenleyen: Moderatör:
30 gün ban yemiştim ve çok zoruma gitmişti

Siz oyun bozanlıktan dolayı geçici yasaklama almışsınız. İkinci bir defa oyun bozanlıktan yasaklama alırsanız kalıcı oluyor.

Benim buradaki kastım hile kullananlar. Onlar genelde haksız yere yasaklama alıyorlar hep. Hani her hapise girenin ben masumum demesi gibi bir şey bu.

Şunu itiraf edeyim önceden de hile açmışlığım olmuştu bilgisayarım kötüydü yeni bilgisayarda hiç açmadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı