CS:GO oynanır mı?

O zaman çoğu oyunda hile var diyebiliriz. R6'nın hile yapan şirket basıldığı için 20 dolarlık hileler 1 dolara vs satılıyor ama Valve gibi hile sistemini umursamazlık yapmadı. O hilelere göre BattleEye geliştirildi.
Keşke yazdıığm mesajı anlasaydınız.

Arkadaşlar sürekli CS:GO oynamak istiyorum ama bu oyunla ilgili ne zaman yorum okusam hep adı hile ile geçiyor ve hileden aşırı nefret eden birisiyim o yüzden bu oyunu hiç oynama isteğim olmadı. Gerçekten abartıldığı ya da söylendiğin kadar hile çok mu? Yani yeni başlayan birisinin oyunda kanser olma riski yüksek mi? Ve gerçekten söylendiği kadar hile varsa bu oyun halen piyasada nasıl tutunuyor. CS:GO gibi adını duyurmuş bir oyun hilelere karşı önlem alamıyorsa bu oyunu neden oynayalım ki? Yani Valorant'ın dengesizliğinden, silah mekaniklerinden, rastgele harita ve sunucu sisteminden gına geldi. Zula'nın durumu zaten ortada yıllardır oynuyordum geçen aylarda bıraktım. Bir türlü MMOFPS tutturamadım.
Prime al ve övgü kasmaya bak ayrıca 40 lvlden sonra madalya alırsan hile gelme orani çok düşük. Hile var diyenler prime olmuyor (genellikle).

Geri
Yukarı