CS:GO oynanır mı?

Arkadaşlar sürekli CS:GO oynamak istiyorum ama bu oyunla ilgili ne zaman yorum okusam hep adı hile ile geçiyor ve hileden aşırı nefret eden birisiyim o yüzden bu oyunu hiç oynama isteğim olmadı. Gerçekten abartıldığı ya da söylendiğin kadar hile çok mu? Yani yeni başlayan birisinin oyunda kanser olma riski yüksek mi? Ve gerçekten söylendiği kadar hile varsa bu oyun halen piyasada nasıl tutunuyor. CS:GO gibi adını duyurmuş bir oyun hilelere karşı önlem alamıyorsa bu oyunu neden oynayalım ki? Yani Valorant'ın dengesizliğinden, silah mekaniklerinden, rastgele harita ve sunucu sisteminden gına geldi. Zula'nın durumu zaten ortada yıllardır oynuyordum geçen aylarda bıraktım. Bir türlü MMOFPS tutturamadım.

Ben oyunu 3 yıldır oynuyorum ve ilk defa CS:GO'da bu kadar hile var ama eğer Prime hesabın varsa rekabetcide çok fazla hileyle karşılaşmazsın ama yoldasta ki oyuncuların %30'u wallhack oyun oynanabilir ama Prime hesap ile oynanabilir eğer Prime hesabın yoksa hiç başlama daha iyi.
Prime A sahipseniz çok nadir gelebilir, son 30 oyunumda falan hile geldiğini hatırlamıyorum ama yüksek rank oyuncusu gelince vuruşlara "hile yaw" dediğim oluyordu ama hiçbiri hile çıkmadı 🙂

Nadirmi xd sen YouTube'a hiç giriyor musun hile var mı yok mu diye hiç baktınmi sırf ezglobalin minimum5K zaten kullanıcısı var sayware godware otc osiris skyware bunny tosbaware vs bir sürü bile var ayrıca yurt dışında Prime hesaplar 5 dolar nadir falan değil hele nova ile global arası Full wh.

Son düzenleme:
Ben oyunu 3 yıldır oynuyorum ve ilk defa CS:GO'da bu kadar hile var ama eğer Prime hesabın varsa rekabetcide çok fazla hileyle karşılaşmazsın ama yoldasta ki oyuncuların %30'u wallhack oyun oynanabilir ama Prime hesap ile oynanabilir eğer Prime hesabın yoksa hiç başlama daha iyi.

Nadirmi xd sen YouTube'a hiç giriyor musun hile var mı yok mu diye hiç baktınmi sırf ezglobalin minimum5K zaten kullanıcısı var sayware godware otc osiris skyware bunny tosbaware vs bir sürü bile var ayrıca yurt dışında Prime hesaplar 5 dolar nadir falan değil hele nova ile global arası Full wh.

YouTube'a neden gireyim? Ben kendi oyunuma hile geldiğini görmedim ve bunu belirtiyorum. Hile olanlar da çok belli ediyor, belki R6'dan çıkan biri olduğum için hile çok rahatsız etmiyor olabilir.

YouTube'a neden gireyim? Ben kendi oyunuma hile geldiğini görmedim ve bunu belirtiyorum. Hile olanlar da çok belli ediyor, belki R6'dan çıkan biri olduğum için hile çok rahatsız etmiyor olabilir.
Youtube sitesine "CS:GO Hile ile Rekabetçi" yazmanız yeterli olacaktır. Oyunda her önüne geçen hile açabiliyor çünkü. Herhangi bir anti hile koruması olduğunu sanmıyorum artık.

Youtube sitesine "CS:GO Hile ile Rekabetçi" yazmanız yeterli olacaktır. Oyunda her önüne geçen hile açabiliyor çünkü. Herhangi bir anti hile koruması olduğunu sanmıyorum artık.
O zaman çoğu oyunda hile var diyebiliriz. R6'nın hile yapan şirket basıldığı için 20 dolarlık hileler 1 dolara vs satılıyor ama Valve gibi hile sistemini umursamazlık yapmadı. O hilelere göre BattleEye geliştirildi.

Başkalarının dediğine göre bir oyunu oynayacaksan paralı donörlükler de var. En azından para kazanmış olur halka insanlığa mal olmuş olursun.

Geri
Yukarı