CS:GO Oynanır mı ?

Başladığım güne lanet olsun ya. Hack den geçilmiyor oyun. Global rankta maç atıyorum birilerini boostlayanlar geliyoe sürekli. Adam tek başına 50 kills atıyor en yakını ile arasında 20 25 kills farkı oluyor.

Başladığım güne lanet olsun ya. Hack den geçilmiyor oyun. Global rankta maç atıyorum birilerini boostlayanlar geliyoe sürekli. Adam tek başına 50 kills atıyor en yakını ile arasında 20 25 kills farkı oluyor.
Bana da şu hileciler gelse de ben de bıksam güzel olacak... (LE'yim 860 saat oynamam var.)

Oyundan zevk almanı sağlayan zaten gelişip yeni şeyler yapmak. CS:GO bunu fazlasıyla veriyor. Özellikle arkadaşlarınla takım oluşturup rekabetçi atmak. Maç kazandığın zaman aldığın zevki bir bilsen. Oyunu bırakamazdın.

CS:Go'ya bende ısınamadım Battlefield'ın geniş alan savaşlarına ve tank, uçak kullanma imkanına alıştıktan sonra CS çok yavan geliyor.

Bana da şu hileciler gelse de ben de bıksam güzel olacak... (LE'yim 860 saat oynamam var.)
Valla en güzeli esea falan oynamak. Steam serverları lag + hileden geçilmiyor. 5-6 maç win serisi yapıyorum sonra bir başlıyor hack serisi 3-4 maç arka arkaya lose. Global + supreme + novalar falan oluyor karşıda..

Bişey diyimmi oyun bok gibi rekabetçi oynuyorum adam beni durduk yere öldürüyo bende onu öldürdüm diye ceza yiyorum çok fazla aptal denk geliyor öyle benim zamanımı alıyor oyun cs2 de böyle ise bu oyun oynanmaya değmez

Yeni konular

Geri
Yukarı