CS:GO oynanır mı?

mars22

Femtopat
Merhaba CS:GO oyunu nasıldır, tavsiye eder misiniz? Daha önce Zula oynamıştım. Birbirine benzediklerini biliyorum fakat CS:GO'nun grafikleri nasıldır, oynaması eğlenceli midir? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarınla rekabetçi gir. Başından kalkabileceğini sanmıyorum. Kendimden biliyorum. Çok eğlencelidir ama bazen de küfürler havada uçuşabilir. Deneyimlemeniz gereken bir lezzet.

Öncelike Zula ile CS:GO'nun tek benzer yanı ikisinin de FPS oyunu olması. Başka hiçbir benzer tarafı yok. Grafiklerini merak ediyorsan YouTube'dan bakabilirsin. Eğlencelidir, MM(rekabetçi) gireceksen hilecisi ve toxic oyuncusu boldur.

20201109_104034.jpg
Oynanmaz, insanı çok fena sinir ediyor. Sinir hastası yapar insanı. Başlamayın, daha iyi.

CS:GO ve zula karşılaştırılamaz bile. CS:GO oynayacaksanız prime almanızı tavsiye ederim.

En iyi FPS'dir abi Online olarak. Vuruş hissiyatı on numara, haritaları zaten efsane. Grafikler tatlı ve genel de her bilgisayardan oynanabiliyor. Yani CSGO'yu geçebilecek başka bir oyun yok ve halan daha çatır çutur oynanır.

Merhaba CS:GO oyunu nasıldır, tavsiye eder misiniz? Daha önce Zula oynamıştım. Birbirine benzediklerini biliyorum fakat CS:GO'nun grafikleri nasıldır, oynaması eğlenceli midir? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

CS:GO eğlencelidir ama Valorant önerebilirim yeni CS:GO'ya başlayaacaksanız Prime alın kesinlikle çünkü maçlarda mevlanalarla karşılaşabilirsiniz ama Valorant'a öyle bir sorun yok Vanguard'ın sayesinde ha ben CS:GO oynuyacagım diyorsanız Faceit öneririm oradan oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı