CS:GO Oynanır mı ?

Shao Kahn

Hectopat
Yer
İstanbul/Bahçelievler
Daha fazla  
Meslek
Dövüşçü :D
Oyunu yaklaşık 1 sene evvel satın almıştım, lakin hiç hoşuma gitmedi. 1 yılda zorlaya zorlaya toplam 47 saat oynayabildim. Demek istediğim şu arkadaşlar, hatta demek istediğimi söylemeden önce CS:GO oyununun kötü yanlarından biraz bahsetmek isterim. Oyuna ilk başladığımda oyuncular çıktığım anda kafa vuruşu yapıyorlardı. E malum küçüklükten de C.S 1.6 gibi oyunları pek fazla oynamadığım için CS:GO oyununda da kötüydüm ve alışayım dedim, fakat gram zevk alamadım. Oyuncular Terrorist takımına geçip AK-47 silahını alıp size kafa vuruşu yapıyor. Hem de tek mermiyle ! Benim demek istediğim CS:GO'nun amacı, karşınıza çıkan bütün insanları öldür, aim denen şeyini geliştir ve profesyonel oyuncu ol ! Nerede kaldı bu oyunun eğlencesi ?! Lafı uzatmadan demek istediğim, amacı sadece karşına çıkan insanları öldürüp, aim'ini geliştirmek olan bir oyuna para verilir mi ? Profesyonel olan CS:GO oyuncularına soruyorum, lütfen beni aydınlatın. Teşekkürler !

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz sadece normal oyunları oynamışsınız. Bunun Bhop, Surf, JB, AWP gibi oyunları var. Bunları oynayın. Çok eğlenceli olacaktır. Bende çok profesyonel biri değilim ancak oynamayı çok severim. Beni eklersen CS:GO'nun güzel yanlarını sana göstermekten çekinmem. Hesabım imzamdadır. Iyi günler.

Siz sadece normal oyunları oynamışsınız. Bunun Bhop, Surf, JB, AWP gibi oyunları var. Bunları oynayın. Çok eğlenceli olacaktır. Bende çok profesyonel biri değilim ancak oynamayı çok severim. Beni eklersen CS:GO'nun güzel yanlarını sana göstermekten çekinmem. Hesabım imzamdadır. Iyi günler.
Hesabınıza 1 hafta önce baktım :D Yanlış anlamayın bir konu izlerken sizin imzanızı gördüm ve girdim :D Oynamayı denedim ama onda da çok kafa vuruşu yedim :D Malum alışık değilim ama üzüldüğüm bir sıkıntı var. CS:GO'ya cfg yükledim diye VAC Ban yedim. Çözümü belki vardır ama hiç zan etmiyorum. Ayrıca nasıl sıkılmadan 119 saat oynadınız hiç bilemiyorum :D

3 level olduktan sonra hep rekabetçi moduna girin. Kendinize en az bir tane arkadaş bulun. Sesli görüşerek oyun oynayın. Ben hayatta tanımadığım adamlarla arkadaşlık kuruyorum. Oyun sayesinde ingilizce dili de gelişiyor.

3 level olduktan sonra hep rekabetçi moduna girin. Kendinize en az bir tane arkadaş bulun. Sesli görüşerek oyun oynayın. Ben hayatta tanımadığım adamlarla arkadaşlık kuruyorum. Oyun sayesinde ingilizce dili de gelişiyor.
Ben kendimi "Asosyal" bir insan olarak tanımladığım için bu mümkün olmuyor. Ayrıca İngilizcem'de gayet iyi. Ama benim konuya yazdığım gibi, karşınıza çıkan insanları öldürmek gibi bir amacı olan oyunun neresine para verilebilir ? Sonuçta oyunlar eğlenmek için var.

Gelin işte oynayalım beraber :)
Imzamdan ekleyin beni.
@Alperen Cıngıl
@Silinen üye
Dostum belirttiğim gibi VAC Ban yedim cfg yüzünden. Şimdi burada konu açsam herkes kesin hile yapmışsın çözümü yok diyecek. Çözmeye çalışıyorum ama inşAllah bilgisayar virüslerden çökmez :D

Eğlenmiyorsanız tercihinizi başka oyunlara yapın. Steam hesabınızda başka oyunlar var ise beraber oynayabiliriz.
Steam linkinizi yollayın.
Not: Bende birinin imzasında steamini gördümmü girerim :)

Geri
Yukarı