CS:GO oynanır mı?

Arkadaşlar sürekli CS:GO oynamak istiyorum ama bu oyunla ilgili ne zaman yorum okusam hep adı hile ile geçiyor ve hileden aşırı nefret eden birisiyim o yüzden bu oyunu hiç oynama isteğim olmadı. Gerçekten abartıldığı ya da söylendiğin kadar hile çok mu? Yani yeni başlayan birisinin oyunda kanser olma riski yüksek mi? Ve gerçekten söylendiği kadar hile varsa bu oyun halen piyasada nasıl tutunuyor. CS:GO gibi adını duyurmuş bir oyun hilelere karşı önlem alamıyorsa bu oyunu neden oynayalım ki? Yani Valorant'ın dengesizliğinden, silah mekaniklerinden, rastgele harita ve sunucu sisteminden gına geldi. Zula'nın durumu zaten ortada yıllardır oynuyordum geçen aylarda bıraktım. Bir türlü MMOFPS tutturamadım.

Prime alırsan neredeyse hiç çıkmıyor, hile yazanlar da HS yiyip ağlayanlar, şu oyunda bana bile hile dediler.

Arkadaşlar sürekli CS:GO oynamak istiyorum ama bu oyunla ilgili ne zaman yorum okusam hep adı hile ile geçiyor ve hileden aşırı nefret eden birisiyim o yüzden bu oyunu hiç oynama isteğim olmadı. Gerçekten abartıldığı ya da söylendiğin kadar hile çok mu? Yani yeni başlayan birisinin oyunda kanser olma riski yüksek mi? Ve gerçekten söylendiği kadar hile varsa bu oyun halen piyasada nasıl tutunuyor. CS:GO gibi adını duyurmuş bir oyun hilelere karşı önlem alamıyorsa bu oyunu neden oynayalım ki? Yani Valorant'ın dengesizliğinden, silah mekaniklerinden, rastgele harita ve sunucu sisteminden gına geldi. Zula'nın durumu zaten ortada yıllardır oynuyordum geçen aylarda bıraktım. Bir türlü MMOFPS tutturamadım.

Sana gerçeği anlatim hileler var ama çoğu kişi kötü oynadığı için hile çok olduğunu söylüyor 20 oyunda 1 2'den fazla bana hile gelmedi oda 2, 3'tur nonprime arkadaşımla girince geliyor eğlenmek için girmek istiyorsan normal Türk oyuncu arama kısmıda var Rus'larla da kanser olmadan rahatça oynarsın ama Full'den kasılıcam çok iyi oynarım diyorsan CS:GO matchmaking sana göre olmayabilir onun yerine FACEIT kullanırsın. Hile konusunda çoğu kişi sallıyor hile denk gelmiyor değil geliyor ama 10 maçta en fazla 2 tane gelir ve ben karşılaşmadım dediğim gibi eğlencesine gireceksen CS:GO'nun normal rekabetçisi yok çok hard oynarım diyorsan FACEIT bilgisayarına valorantınki gibi bakıyor FACEIT girersin biraz araştırdıktan sonra.

Brom sana şöyle söyleyeyim. 2015de aldım ben csgo. Geçen sene bilgisayar aldım oynamaya başladım. Prime hesabın varsa hiç sorun yok neredeyse. Ama bak şunu söyleyeyim yeşil primeın da yeşil olması lazım hile gelmemesi için. En yeşil durumda hile geliyor evet ama yine de milletin abarttığı kadar değil. Bir dene diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı