CS:GO oynarken bazen çok geriliyorum

j0seph1

Decapat
Daha fazla  
CS:GO oynarken bazen çok geriliyorum. Maçtaki performansımı etkiliyor bu. Gerilmediğim maçlara göre performansım çok değişiyor. Aynı şey satranç oynarken de oluyor hatta satranç oynarken gerginlikten titriyorum.

Heyecan ve titremenin bir şeyi çok istediğin de olduğunu söylerler genelde. Bende de bazen sinirden ve çok kritik yerler sonrası oluyor, en iyi çözüm önerisi galiba bir doktora gözükmek olabilir.

Hırslı birisiniz. Bende aynı şekildeyim. Sırf bu yüzden oyundaki rolümü entry yapıp agresif bir oyun sergiliyorum. Bu çoğu zaman işe yarıyor. Anlık agresifleşme reflekslerimin gelişmesini, daha odaklanmış bir şekilde oynamamı sağlıyor. Ben bunu bu şekilde avantaja çevirdim. Tabi ölünce monitörü yumruk manyağı yapıyorsanız ayrı. Benim dediğim kazanma hırsı. Bu hırs sizde varsa agresif bir oyun sergilemelisiniz. Örnek olarak imorr aynen bu şekilde oynuyor. Kendisinde büyük bir kazanma hırsı var ve doğru zamanlarda agresif oynayarak çoğu roundu kazandıran isim oluyor.

Hırslı birisiniz. Bende aynı şekildeyim. Sırf bu yüzden oyundaki rolümü entry yapıp agresif bir oyun sergiliyorum. Bu çoğu zaman işe yarıyor. Anlık agresifleşme reflekslerimin gelişmesini, daha odaklanmış bir şekilde oynamamı sağlıyor. Ben bunu bu şekilde avantaja çevirdim. Tabi ölünce monitörü yumruk manyağı yapıyorsanız ayrı. Benim dediğim kazanma hırsı. Bu hırs sizde varsa agresif bir oyun sergilemelisiniz. Örnek olarak imorr aynen bu şekilde oynuyor. Kendisinde büyük bir kazanma hırsı var ve doğru zamanlarda agresif oynayarak çoğu roundu kazandıran isim oluyor.

Duygu kontrolü konusunda uzman birisiniz belli ki duygularınızı avantajınıza çevirebiliyorsunuz lakin herkes böyle değil örneğin ben aşırı hırslanmam durumunda çok kötü bir oynayış sergilerken sakin olmam durumunda oyunlarda güzel bir oynayış sergilerim. ( CS:GO oynamıyorum)

Duygu kontrolü konusunda uzman birisiniz belli ki duygularınızı avantajınıza çevirebiliyorsunuz lakin herkes böyle değil örneğin ben aşırı hırslanmam durumunda çok kötü bir oynayış sergilerken sakin olmam durumunda oyunlarda güzel bir oynayış sergilerim. ( CS:GO oynamıyorum)
Kesinlikle sakin kalmak daha iyi. Bahsettiğim olay her zaman yapılacak bir şey değil. Şahsen işime yarıyor. Paylaşmak istedim.

Sakıncası yoksa yaşınız nedir?
15'in altında ise haddinden fazla ciddiye alıyor olabilirsiniz zamanla rayına oturacaktır ancak imkan varsa profesyonel destek alınması çok faydalı olur. Şikayetinizin sebebi aşırı odaklanmak ya da korku. Korku değildir muhtemelen. Günümüzde insanlar bir şeye odaklanamamaktan şikayetçidir. Dikkat dağıtıcı unsurlar arttığı için eskiye kıyasla hepimiz odağımızı çabucak kaybediyoruz. Demek istediğim sorun olarak gördüğünüz şeyi zamanla avantajınıza dönüştürebilirsiniz.

Son olarak oyunun ses seviyesini düşürürseniz daha az gerileceğinize eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı