CS:GO oyuncu sayısında yeniden rekor kırdı!

• Konuyu başlatan Lexyyy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 751

Lexyyy

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bugün CS:GO 1 milyon 354 bin 790 oynanmış. Geçen günlerde de rekor kırılmıştı ancak şu anda 542 oyuncu fark ile yeniden rekor kırıldı.

Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Daha çok CS:GO bitiyor diyen tayfa ne düşünüyor? Bence bu önemli :D
İnsanlar özlüyor oyunu ister istemez. Bende geçen günlerde CS:GO oynamaya başladım 1-2 hafta dozumu alıp sildim oyunu :D.
Ancak önceden bedava olduğunda rekor kırılmıştı şuan güncelleme veya farklı her hangi bir şey gelmeden yeniden rekor kırıldı ben ona şaşırdım.

VAC ban oranları da artmış yine ayrıyeten.

Nasıl oynanıyor bu kadar anlamıyorum. Yıllardır aynı oyun, hiç değişiklik yok. Ben Valorant'tan bile sıkıldım. R6 zaten sıktı. Siz nasıl hala bunu oynayabiliyorsunuz? Ciddi soruyorum. 1000 saatim var ve artık hiç oynayasım yok.
Benim 2190 saatim var :D. O da asıl hesabımda 2-3 hesabım daha var Steam'de :D.
Garip bir şekilde özlüyor insan. Ancak değişiklik olmasını bende istiyorum.

Nasıl oynanıyor bu kadar anlamıyorum. Yıllardır aynı oyun, hiç değişiklik yok. Ben Valorant'tan bile sıkıldım. R6 zaten sıktı. Siz nasıl hala bunu oynayabiliyorsunuz? Ciddi soruyorum. 1000 saatim var ve artık hiç oynayasım yok.

Yeni kasanın gelmesinin etkisi ile beraber oyuncu sayısı artması gayet normal bir durum.

CS:GO oynamayı insanlar bırakmalı, Valve de kendini geliştirip daha iyi bir oyun yapmalı. 10 yıldır hiç değişmedi, kolay para kazanıyorlar. Tabii bu benim görüşüm, sizin görüşleriniz farkı olabilir.
VALVE'nin bunu umursadığını sanmıyorum. Daha çok parayla ilgileniyor gibiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı