CS:GO anlık oyuncu sayısında tekrardan rekor kırdı!

Neden Valorant'a bu kadar saldırdığınızı anlamıyorum. İki oyun da başarılı oyunlar. CS daha gerçekçi ve yavaş bir deneyim sunarken Valorant karakter özellikleri ile daha hızlı ve arcade bir deneyim sunuyor. Hangisi size hitap ediyorsa onu oynarsınız. Bana Valorant daha çok hitap ediyor ama ikisini de oynamıyorum. Bana en çok hitap eden 5V5 FPS oyunu Overwatch. Diğerleri çok sade ve çok tekrar ediyor gibi geliyor bana. Bir yerden sonra bayıyorum. Neyse CS2 oynayınca konusunu açarım. Bugün iner herhalde.

Kitle konusunda haklısınız, temeli CS'den kopyalanmış lafına gelecek olursam.. modern ve aşırı gerçekçi olmayan yapıdaki MMOFPS oyunlarının çoğunun temeli CS'den geliyor zaten.

Aşırı farklı bir yapım olmadığı sürece bu tarz oyunların temeli genelde CS'ye dayanır, buna herhangi birinin çıkıp itiraz edebileceğini düşünmüyorum.

Karşılaştırmaya gerek var bence çünkü ikisi de rekabetçi arcade yapıda MMOFPS oyunu olarak piyasaya çıktı, insanlar düşüncelerini aktarmak istiyor.

Bakmayın bende bayılmıyorum Valorant'a, ancak farklı bir şeyler görmek tekellikten daha iyi.
Evet hocam, çoğunun temeli CS'den geliyor. COD'da bile CS modu var. Fakat Valorant'ın kopyalama seviyesi bambaşka ya, silahların birebir karşılığı olması, 5v5 olması, her mapta neredeyse 2 site olması, silah fiyatlarının aşırı benzemesi, bazı bıçaklar vs.
Bana kalırsa da çamur atmak mantıksız, isteyen istediğini oynasın. Ben de onu söyledim ya zaten. Ama Valorant gerçekten hakettiğinden fazla hypelı şuan Türkiye'de. Ondan dolayı siniri kalkıyor olabilir arkadaşların. 2K saat CS'm var zaten, ben ne oynayacağımı gayet iyi biliyorum.

CS hile sorununu çözmez ise ve gelen güncelleme sistem gereksinimlerini yükseltir ise hiçbir işe yaramaz gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı