CS:GO oyuncu sayısında yeniden rekor kırdı!

• Konuyu başlatan Lexyyy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 755
Ben oyunun son peeklerini yaşadığını düşünüyorum son peekleri derken yani 1 milyon 400 bin üzerini artık geçebileceğini düşünmüyorum tabii CS:GO yine şaşırtmazsa. Belki Source 2 gelirse olur.

Son peekleri dediğim yanlış anlaşılmasın yine 1 milyonu geçer ancak 1 milyon 400 bin oyuncu sayısının üzerine çıkma ihtimalini düşük buluyorum.

Ben oyunun son peeklerini yaşadığını düşünüyorum son peekleri derken yani 1 milyon 400 bin üzerini artık geçebileceğini düşünmüyorum tabii CS:GO yine şaşırtmazsa. Belki Source 2 gelirse olur.
Geçen bir haber gördüm nerede gördüm hatırlamıyorum. (Burası olabilir) Nvidia'nın yeni sürücü güncellemesinde csgos2 diye profil bulunmuş. CSGO source 2 demek ise bu, yakında duyurabilirler.

Türkiye'de her ne kadar çoğu kişi Valorant'a geçiş yapıyor gibi görünse de yurt dışında işler öyle değil. Hala çok sık oynanan bir oyun. İnsanlar rank kasmayı, rekabet etmeyi seviyor. Dışarıdan bakan birisi kendini çok tekrar ediyir dese de bence öyle değil. Karşıma gelen her rakip farklı bir deneyim taşıyor. Karşıma gelen her rakibin farklı olması benim için oyunun sıkıcılığını azaltıyor.

Geçen bir haber gördüm nerede gördüm hatırlamıyorum. (Burası olabilir) Nvidia'nın yeni sürücü güncellemesinde csgos2 diye profil bulunmuş. CSGO source 2 demek ise bu, yakında duyurabilirler.
Uzun zamandır getireceklerini söylüyorlar. Aslında motor bitmiş sadece skinler entegre edilemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı