Çözüldü Ethernet kullanarak ping düşürülebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

convik

Picopat
Daha fazla  
Resimde göründüğü gibi çok gecikmeli bir internetim var. Herhangi bir Online oyun oynamak çok zorlaşıyor. Bunu düşürmek için Ethernet kullanmamı söylediler. Kablo olarak 10 metrelik Ugreen CAT6a kullanmayı düşünüyorum. Ping sorununu çözer mi?

Ekran görüntüsü 2023-12-02 195327.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Peki CS gibi oyunları oynanabilir kadar düşürebilir mi pingi.

Pinginiz olması gerekenden fazla ise Ethernet kablosu ile fazla bir performans artışı beklemeyin Ethernet kablosu sadece dalgalanmaları ve anlık ping çıkmasını engeller normal Wi-Fi bağlantısına göre eğer pinginiz normalden çok fazla ise internet sağlaycınızla görüşmenizi tavsiye ediyorum.
Kardeşim Wi-Fi adaptörü kullnıyordum illallah ettim 15 metre markasını bilmediğim kablo aldım bilgisayarcıdan ilk defa interneti kullandım dedim Valorant'ta pingim 60msti 500e çıkıp duruyordu şu an 20 ping sabit.

Peki CS gibi oyunları oynanabilir kadar düşürebilir mi pingi.

Pinginiz olması gerekenden fazla ise Ethernet kablosu ile fazla bir performans artışı beklemeyin Ethernet kablosu sadece dalgalanmaları ve anlık ping çıkmasını engeller normal Wi-Fi bağlantısına göre eğer pinginiz normalden çok fazla ise internet sağlaycınızla görüşmenizi tavsiye ediyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı