CS:GO ping sorunu

68055

Hectopat
Makaleler
1
Aldığım değerler fotoğrafta. Topluluk sunucularında oynadığımda da normalde de oluyor. Ölmeden önce 900'ü bile görüyorum. Fiber kull.
Anıyorum. Kablosuz bağlantı da aldığım değerler.

Ek Açıklama 2020-05-30 195928.png

Ping yabancı sunucularla alakalı sen hollandaya yada almayaya bağlanıyorsun uzak yer ping olması doğal türk sw'si değilki sonuçta valorant oynasan türk sw'si düşük ping alman mantıklı ama cs:go'nun türkiyeye bir desteği yok

Kablolu dene modemden kaynaklı olabilir.

Masaüstü kullanmasam deneyeceğimde benim eski bir tablet var oblio Mint Max 10 kanepe altından çıkarma vakti gelmiş demek ki. Edit: Giriş yok.

Ping yabancı sunucularla alakalı sen Hollanda'ya ya da almayaya bağlanıyorsun uzak yer ping olması doğal Türk SW'si değilki sonuçta Valorant oynasan Türk SW'si düşük ping alman mantıklı ama CS:GO'nun Türkiye'ye bir desteği yok.

Jailbreak oynuyorum toplulukta diğer 30 kişide yok ama.
Bir de aklıma takılan 150 Mbps'lik bir Wireless kullanıyorum

Son düzenleme:
Tek başımada 2 kişi video izlerken veya 1 video 1 Instagram kullanırken de aynı durum ama saat 4 5 gibi geçiyor ama değerler sabit oluyor.

Dediğim gibi yani ping değerlerin speedtest'te gayet iyi çıkmış.Benimde aynı sorun oluyor internette youtube , instagram kullanınca evdekiler.Modemden ya da internet sağlayıcısından kaynaklı problem olsa speedtest'te bunu görebilirdik diye düşünüyorum.

Kablosuz bağlantıda gayet normal 1 kişi kullanmasını bırak senden başka kimse kullanmasa bile artık binalarda fazlaca 2.4 ghz modem ve modem dışında kumanda cihazları falan var. Bu da kablosuz bağlanma kalitesini ciddi miktarda düşüren ,stabilliğini bozan şeyler.
Kablo bağlamak muhtemelen kesin çözüm olacaktır. Eğer imkan yoksa daha az kullanılan 5ghz destekleyen bir modem alınabilir ama bağlandığın cihazında buna uyumluluğu olması gerekmektedir.
O da yoksa 2.4 hgz modem ile çevredeki wi-fi kanallarının doluluk oranını taratarak en boş kanal hangisi ise onu kullanarak ,ara ara kontrol edip kanalı tekrar tekrar değiştirerek daha stabillik sağlanabilir.

Usb girişiniz varsa tak-çalıştır tabir edilen her alette çalışabilen bir usb ethernet alarak kablo kullanabilirsin.
Ben böyle bir cihazı mi box ile kullanıyorum ip tv izlerken takılmalar oluyor usb etheret takınca kesintisiz devam.
Laptoptan wi-fi ile resmen cs oynanmıyor pingden.

Geri
Yukarı