CS:GO ping VPN ile düşürülebilir mi?

lensi

Decipat
Daha fazla  
CS:GO'da ping im yüksek olduğu için sorun yaşıyorum. VPN ile Ping değerimi düşürme ihtimalim var mı? Ve düşürülürse VPN önerisi olan varsa teşekkür ederim şimdiden.

Sanmıyorum DNS ile düşürüldüğünü duymuştum ama frekans kanalının bir videosu vardı hatta.

CS'de herhangi bir oyuna moduna başlamadan önce anamenüdeyken konsolu açıp "mm_dedicated_search_maxping" değerini kontrol edin, hiç değiştirmediyseniz bu değer "150" olarak ayarlı gelir, bunu 85 veya 80 yaparak tekrardan bir oyun moduna girin. En basit çözümlerden birisi.

Ayrıca bilgisayarınızde ve evde kimse internette bir şey yapmazken speedtest sitesinde çıkan gecikme ping değeriniz de cs sunucuları için önemli.

CS'de herhangi bir oyuna moduna başlamadan önce anamenüdeyken konsolu açıp "mm_dedicated_search_maxping" değerini kontrol edin, hiç değiştirmediyseniz bu değer "150" olarak ayarlı gelir, bunu 85 veya 80 yaparak tekrardan bir oyun moduna girin. En basit çözümlerden birisi.

Ayrıca bilgisayarınızde ve evde kimse internette bir şey yapmazken Speedtest sitesinde çıkan gecikme ping değeriniz de CS sunucuları için önemli.

Uzak sunuculara yönlendirmiyor sanırım bu kod.

Geri
Yukarı