CS:GO Prime alınır mı?

İki aydır Prime sahibiyim. Hile geldi ise de fark etmedim. Her hafta kasa düşüyor bana şu an toplam 60 TL değerinde kasa düşmüştür herhalde. Kara geçmek uzun vadede belki olur. Bu arada dün 50 TL'ye parçalanmış kasa açtım 2 TL'lik şey geldi 🥲.

Şimdi bazı konulara baktım alınca kar edebileceğimi diyorlar yaklaşık ne kadar bir sürede Prime parasını çıkartırım, veya kar eder miyim bir de üyelik Steam de 250TL CS:GO'da 270TL Steam'den alsam sıkıntı çıkar mı?

Reis alınır bende zamanında 21 level yapıp bedava Prime almıştım 170 TL'lik kasa düştü 150 sattım, hile görmedim Prime olmayan arkadaşla giriyorum gene hile yok yani hileler bayağı bir azaldı.

Alma yine hile çok.

Kesinlikle. Bana gelmiyor diyenler muhtemelen legit hilecilik hakkında bilgi sahibi değil. Öyle legit oynayabiliyorsunuz öyle legit ayarlar var ki tabii hile olup olmadığını anlayamazlar. Resmen ince ayar yapıyorlar %100 gerçekçi görünüyor izlerken çünkü o aimin kaymasının hızına kadar ayarlıyorsun nereden sonra hangi hızda hangi sertlikte kayacağı. Duvardan görme hileleri daha beter ister dümdüz görüyor belli ediyor ister kendine görünmediği sürece duvardan o da görmüyor legit oynuyor. Güven faktörü yeşilken bunlar geliyor çünkü o kişi legit oynarken ve globale yükselirken kimse onun hile olduğunu düşünmediği için reportlamıyor o da takım arkadaşlarına falan saldırmıyor ve kırmızı faktöre girmiyor.

Kesinlikle. Bana gelmiyor diyenler muhtemelen legit hilecilik hakkında bilgi sahibi değil. Öyle legit oynayabiliyorsunuz öyle legit ayarlar var ki tabii hile olup olmadığını anlayamazlar. Resmen ince ayar yapıyorlar %100 gerçekçi görünüyor izlerken çünkü o aimin kaymasının hızına kadar ayarlıyorsun nereden sonra hangi hızda hangi sertlikte kayacağı. Duvardan görme hileleri daha beter ister dümdüz görüyor belli ediyor ister kendine görünmediği sürece duvardan o da görmüyor legit oynuyor. Güven faktörü yeşilken bunlar geliyor çünkü o kişi legit oynarken ve globale yükselirken kimse onun hile olduğunu düşünmediği için reportlamıyor o da takım arkadaşlarına falan saldırmıyor ve kırmızı faktöre girmiyor.

Reis hileler legit oynarken bile kötü oynuyorlar zaten primdeda açacak fazla olmaz her 10 oyunda 1 hilcei geliyor.

Reis hileler legit oynarken bile kötü oynuyorlar zaten primdeda açacak fazla olmaz her 10 oyunda 1 hilcei geliyor.

Ben zaten Prime'dan bahsettim :D normalde hile açmayan arkadaşım yok zaten. Prime'da da legit kasıp normalde aimi maksimum nova 4 olan arkadaşlarım supreme hesap satıyor.

Açıkçası sırf bu olay yüzünden 3000 saatimi geçirdiğim CS'yi bırakmak zorunda kaldım. Source 2 ile tekrar başlayabilirim ama ya da CS 2 artık her ne olursa.

Daha yeni 250TL'ye aldım, 100-150TL civarı geri kazandım bile. CSGO 350 TL'yi geçmedikçe her türlü alınır.

Şimdi bazı konulara baktım alınca kar edebileceğimi diyorlar yaklaşık ne kadar bir sürede Prime parasını çıkartırım, veya kar eder miyim bir de üyelik Steam de 250TL CS:GO'da 270TL Steam'den alsam sıkıntı çıkar mı?

Parasıyla ilgili kesin bir şey denmez hocam. Genelde her level atladığında bir item düşürüyor ama 200 liralık yeni kasa da düşebilir 10 kuruşluk grafiti de. Kesin bir şey denmez o yüzden. Steam'den alsan da sıkıntı çıkmaz niye öyle bir fiyat farkı var anlamadım.

Ben çok önceden aldım 24 TL'ydi CS. 250ye de bence alınır. Benim düşürdüğüm itemler 250'yi 2ye 3E katlar şimdi elimde olsalar. Şans işi bu bayağı. Eğer CS oynamak istiyorsanız bütçeniz varsa bu ekonomiyle 250TL eskisi kadar büyük bir para değil. İndirim bekleyebilirsiniz ya da üçüncü parti sitelerde ucuza bulursanız 200TL civarına daha iyi alınabilir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı