CS:GO Prime'a para mı biriktireyim yoksa kasa mı açayım?

Yakın zamanda format attım ve pek bir şey yapmadım. Güç planı bile standart.

O zaman size ayar yapma zamanı gelmiş. Yani laptop ta çok bir şey yapamayız ama CS:GO'da 50 olan FPS'i 70'lere sanki çekeriz gibi. CS 2 için de optimizasyon yapılırsa yine 40 50 FPS bandında oynarsınız gibime geliyor.

O zaman size ayar yapma zamanı gelmiş. Yani laptop ta çok bir şey yapamayız ama CS:GO'da 50 olan FPS'i 70'lere sanki çekeriz gibi. CS 2 için de optimizasyon yapılırsa yine 40 50 FPS bandında oynarsınız gibime geliyor.
Hocam 50'den 70'e çekmeyi bosverin önce 8'den eski haline getirelim de. Sonrasını hallederiz.

Prime 280 TL galiba. Bende şu an 60 lira var. Bununla şansımı deneyip kasa mı açayım yoksa Prime alana kadar biriktireyim mi? CS:GO'yu neredeyse hiç oynamıyorum. Ama CS:GO sonuçta her zaman oynanır. Ayrıca Rank falan da kasabildiğim zaman oynamaya başlarım belki. Sizce ne yapayım?
Kasa acacaksan 100 200 ile acilmaz verecen 1 k ozaman kar edebilirsin.bi eldiven ciksa yada bicak missss zaranini fln cikartirsin

Prime 280 TL galiba. Bende şu an 60 lira var. Bununla şansımı deneyip kasa mı açayım yoksa Prime alana kadar biriktireyim mi? CS:GO'yu neredeyse hiç oynamıyorum. Ama CS:GO sonuçta her zaman oynanır. Ayrıca Rank falan da kasabildiğim zaman oynamaya başlarım belki. Sizce ne yapayım?
Prime almanı öneririm 1 2 tane kasa açacağına primden drop kasa cikararsin satarsın sattığın bir süreden sonra sattığın kasalar primedan daha fazla etmiş oluyor

Prime almanı öneririm 1 2 tane kasa açacağına primden drop kasa cikararsin satarsın sattığın bir süreden sonra sattığın kasalar primedan daha fazla etmiş oluyor
Hocam zaten aldım. Hatta 1 maç attıktan sonra unlost FPS arttırma ile 40 FPS den 8 fps'e düştüğü için format attım.

Valla prime alır ve uzun süre oynarsan parasını çıkarırsın kasa falan düşürüp. Kasa açma konusuna gelirsek zaten bi anahtar 50 TL senin çıkarcağın şeyin 50 TL üzeri olması çok küçük bir ihtimal.

Prime al kesinlikle ha şansına çok güveniyorsan açabilirsin ama Prime alirsan ve oyunu aktif bir şekilde oynarsan oyun sonu düşen itemler Prime parasini 5'e katlar mesela bana geçen 130 TL'lik ak skini düştü 200 TL'lik kasa düştü, sadece item düşmesiyle dizdiğim 500 TL'lik envanterim var.

3 - 4 TL'lik bizon skini yerine 2 3 ay bekleyip biraz daha biriktirip Prime alman daha mantıklı olacaktır emin ol. Olasılık çok ama çok düşük riske girmemeni tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı