CS:GO Prime'sız Rank atlanmıyor

MKAemir1234

Hectopat
Arkadaşlar CS:GO'da rank atlayamıyorum. Bunu çözümü var mı Prime status upgrade almadan?

Dosya Ekleri

• 1622785485551.png
    1622785485551.png
    104,3 KB · Görüntüleme: 256
Son düzenleyen: Moderatör:
Artık 21 seviye olunca da Prime olamayacağız galiba :(

Ama artık Prime hesapta hile açmayı düşünecekler çünkü 1 ban yediklerinde 123TL.

Kardeşim bu oyun zaten Prime ve Prime olmayan olarak ikiye ayrılmıyor muydu? Adamlar eski sisteme dönmüşler niye bu kadar itiraz ediyorsunuz? Eskiden de böyleydi. Düşün belki reklam için yapıldı oyun ücretsiz hale getirildi ve reklamı yapıldı. Olamaz mı? Doğru ama bu hilelerin azalmasına yol açabilir. Benim açımdan iyi oldu. Prime almıştım ben.

Eğer güven faktörün düşükse ayırmıyor bende 1 hizmet madalyası var arkadaşımda 28 seviye ama arkadaşım güven faktörü düşük olduğu için geliyor. Böyle bir sistem işte.

Bir şey olmayacak.
Aslında 21 seviye olana kadar hiçbirini Ranked'a sokmasalar çok güzel olur çünkü benim Ark ile giriyorum arkadaşın güven faktörü biraz düşük karşımıza biri 2015 hizmet madalyası olan biri geliyor diğeri 5 seviye ve adam hep HS atıyor #21seviyealtırankedgirmesin
21 lvl olmayan zaten giremiyor artık?

Evet sadece satın alarak Prime olabiliyorsun.

Bence hile olayını düzeltmek için yapıyorlar bunun yerine v.a.c'yi de güçlendirebilirdi bir bakımada iyi oldu 1seviye ve 19seviye arası hep hileci doluydu.
Şimdi ben seçkinim ama Prime yok sıkıntı olacak mı? Almalı mıyım?
eğer güncelleme öncesi 21 seviye olduysan sorun yok ama olmadıysan almak zorundasın

Geri
Yukarı