CS:GO Rank Atlama

MVP lazım sana. Görev adamı ol. :)

Şaka maka eğer her maç 5.'lik ile bitirdiysen rank atlayamazsın. 1. ile 5. aynı puanı alabilir mi sence. :)
ha yok 5. bitirdim demedim :D Yanlış anlaşılma oldu sanırım. En kötü 3. oldum +25 kill EDO biraz az onu da sanırım bomba kurup, defuese etmediğimden kaynaklı.

Ben nova 1 den nova 2 ye 7 maç kazanarak çıkamamıştım ondan sonra araya 3 lose girdi. Ondan sonra 2 çift keles 1 dmg ve 1 nova 4 arkadaşla girdim 20 kill üstü aldım ve tek maçta attı

MVP lazım sana. Görev adamı ol. :)

Şaka maka eğer her maç 5.'lik ile bitirdiysen rank atlayamazsın. 1. ile 5. aynı puanı alabilir mi sence. :)
Hep 1.ci olup takımı taşıyorum yanımdakiler oynamayı bilmeyen reziller rank atlarken ben taşımama rağmen atlayamıyorum 40 win aldım atlayamadım bug mu oldu acaba?

Arkadaşlar CS:GO'da her maç 20 kill aşağısına düşmüyorum ama rank atlayamıyorum. Hatta 6 kere arka arkaya Win aldığım da bile atlayamadım, nedeni nedir?

Oyunun rank sistemi çok kötü sen pes etme oyna eğlenmene bak kazan elbetteki atlatır.

Öncelikle şu algının değişmesi gerekiyor. CS:GO'da elo aldığın win sayısına göre değil kazandığın round sayısına göre değişir. Yani 16-0 kazandığın bir maçta 16-14 kazandığın bir maça göre daha fazla elo elde edeceksin. O yüzden her round tryhard oynaman gerek.

Burada herkese sorsan herkes her maç taşıyıp diğer oyuncular yüzünden rank atlayamadığını söyler. Bence aklınızda sadece taşıdığınız maçlar kalıyor yada aklınızda öyle kalmasını istiyorsunuz.

Öncelikle şu algının değişmesi gerekiyor. CS:GO'da elo aldığın win sayısına göre değil kazandığın round sayısına göre değişir. Yani 16-0 kazandığın bir maçta 16-14 kazandığın bir maça göre daha fazla elo elde edeceksin. O yüzden her round tryhard oynaman gerek.

Burada herkese sorsan herkes her maç taşıyıp diğer oyuncular yüzünden rank atlayamadığını söyler. Bence aklınızda sadece taşıdığınız maçlar kalıyor yada aklınızda öyle kalmasını istiyorsunuz.
Hayır alakası yok dmgyim ve her zaman taşıyorum bazılarının silver 1 gibi aimi var adamı görünce adama değil duvara sıkıyor, ayriyeten bikere smurf denedim bedava zaten çoğu maçta hile geldi bitanede gelmedi sanırım yada ben anlamadım o maçta yanımdakiler hiç oynayamıyordu 67 vurmama rağmen yenildik yani taşıma meselesi çok gıcık ediyor. Büyüttüğümüz yok!

Hayır alakası yok dmgyim ve her zaman taşıyorum bazılarının silver 1 gibi aimi var adamı görünce adama değil duvara sıkıyor, ayriyeten bikere smurf denedim bedava zaten çoğu maçta hile geldi bitanede gelmedi sanırım yada ben anlamadım o maçta yanımdakiler hiç oynayamıyordu 67 vurmama rağmen yenildik yani taşıma meselesi çok gıcık ediyor. Büyüttüğümüz yok!
Evet alakası var ve evet kötü oyuncular her maç gelebilir. Ben de oynarken bazı maçlar acayip taşıyorum bazı maçlar o kadar iyi oynayamıyordum. İnsanlar bunu normal değilmiş gibi karşılaması garip. Herkes aynı oyunu oynuyor. Her maç taşısan zaten Global olursun. Kötü oyuncu istemiyorsun iyi oynayan arkadaşlarınla girebilirsin.

Geri
Yukarı