CS:GO Rank Atlama

Arkadaşlar yaklaşık 55 saat vs. oynama sürem var. Oyunu sanırım geçen yaz indirimden alıp 2 rekabetçi maç atmıştım 2 win olabilir. Sonra geçen 3 win aldım +30 kill. Bir oyunda da 46 kill aldım ve maçı 16 - 14 kaybettik. Yaklaşık 5 win ve 4 mağlubiyet 1 beraberliğim var fakat bana henüz rank vermedi. Kaybettiğim maçlarda hep takımın en iyisi veya 2. oldum. Beni hangi ranktan başlatacak? Bu arada 1 haftadır oyuna girmiyorum.

Bu arada konuyla alakasız ama sormak istiyorum. Neden yüksek ranklarda AUG silahı kullanılmıyor? Noob silahı vs. demeyin derseniz de açıklayın sebeplerini ve yüksek ranklarda oto bile kullanılırken AUG'un kullanılmamasını anlamadım?
anladım. Bugün 7 win oldu, peki toplam win sayımı nerden görebilirim?
Aug noob silahı çünkü belli başlı spotlara pisurak adam geldimi mausu neredeyse hiç kullanmayarak tek tek sıkıyorlar yada sol tuşa basıp assagia çekiyor şansa adan öldüruyorlar kolay silah olduğu için noob silahı diyorlar

Maplar etkili olmaz bence. Yeni dust2 çıkmadan önce oynarken silver elite master'dım fakat yeni dust2 çıkınca bir süre oynamayı bıraktım ve haliyle rankım sıfırlandı. Şimdi Mirage haritasında oynuyorum ve silver 4 ten yukarı çıkamadım.
Sadece 1 mapte takılma diyor yani sen de map değiş, farklı mapler oyna her gün.

Bende de Silver 2'yim toplam 110 Win'im var neredeyse ama hala rank atlatmıyor dust2, mirage, Inferno haritalarında oynuyorum geçenlerdede nova 3,4 ler geldi 2V1 de aldım dust2 de özel mapte ama rankım Silver 2 ve rank atlatmıyor seçkinim 2017 de 15 TL'ye almıştım.

İstersen 20 kere üst üste dust 2'de galibiyet al yine atlayamazsın. Öncelikle rütbe atlaman kazanmaya değil bir elde kaç kere "en değerli oyuncu" ödülü aldığına bağlıdır.
Eğer Türkçe dilini şu yazdığım mesajdaki gibi yabancı terimleri Türkçe haline döndürerek yazacak olan varsa buyursun karşıma çıksın. Rank, raund, mvp dememek için kendimi zor tuttum. Ödül bekliyorum. [emoji3]

Her maç 3 veya 4 edo alsam ve 10 maçın 8 tanesini kazansam rank atlayabilir miyim?

Konuya açıklık getirelim maple alakası yok olay su mesela siz bir Mac'ı 16 11 kazandınız aldıgınız edo sayısı 5 ilk olarak kazandıgınız rount sayısından aldıgınız edoyu cıkarıyosunuz 16-5 kalan rount sayısını 20 ile carpıyosunuz 11x20 220 dursun bu sonra aldıgınız edo sayısınız 28 ile carpıyosunuz edo oldugunuz icin her oyuncudan 2'şer puan size geliyor 5x28 140 220+140 360 kaybettiginiz raount ile 20'yi carpıyosunuz 11x20 220 360-220 = 140 elo almış oldunuz bunlar önemli etkenler (11*20)+(5*28)-(11*20)=140 kısaca böyle

Geri
Yukarı