CS:GO rank atlanmıyor

KOUsoftware

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Rütbem Silver 2 üst üste 4 maç kazandım rütbe atlayamadım birkaç gün sonra üst üste 5 rek kazanmama ve rek başına skor 60'ın edo 5'in üzerinde olmasına rağmen yine atlayamadım. Full dust2 girdiğim için olabilir mi yoksa oyunun rank sistemi mi sıkıntılı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rütbem Silver 2 üst üste 4 maç kazandım rütbe atlayamadım birkaç gün sonra üst üste 5 rek kazanmama ve rek başına skor 60'ın edo 5'in üzerinde olmasına rağmen yine atlayamadım. Full dust2 girdiğim için olabilir mi yoksa oyunun rank sistemi mi sıkıntılı?

Full dust girdiğin için farklı mapler'dede oynaman lazım.

Herkesin öngördüğü bir şeyler var işte... 2 Ay önce bırakmıştım oyunu. Global Elite idi rütbem. 2 Ay sonra arkadaşlar çağırdı gelin bir MM atalım diye, girelim dedik rütbeler silinmiş. Maçı oynadık kazandık Supreme attı. 2 maç daha attık Global Elite geldi yine. Bütün haritalar da Dust 2 idi.
Oyunun rank sistemi hakkında kimsenin gerçek bir bilgisi yok, hepsi kulaktan dolma. Bu yüzden sadece oynamaya veya oyunu bırakmaya bak. :)

Herkesin öngördüğü bir şeyler var işte... 2 ay önce bırakmıştım oyunu. Global Elite idi rütbem. 2 ay sonra arkadaşlar çağırdı gelin bir mm atalım diye, girelim dedik rütbeler silinmiş. Maçı oynadık kazandık supreme attı. 2 maç daha attık global Elite geldi yine. Bütün haritalar da dust 2 idi.
Oyunun rank sistemi hakkında kimsenin gerçek bir bilgisi yok, hepsi kulaktan dolma. Bu yüzden sadece oynamaya veya oyunu bırakmaya bak. :)

Senin rütben silindiğinde yeni rütbe alırken eski rütbenin biraz altını alıyorsun ve tüm elo sıfırlanıyor.

Bir arkadaşınızla giriyorsanız ve o sizden düşük bir rank ise muhtemelen ondandır. Veya karşınıza Silver I ler gelince oyun daha az rank atlatıyor. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı