CS:GO Rekabetçi Seviye Atlayamama

Furkan17TR

Megapat
Makaleler
5
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf Öğrencisi
Canım sıkıldıkça CS:GO oynuyorum. 25-26 tane çok iyi CS oynayan arkadaşlarım var. (oyunda tabii) Ara sıra onlarla giriyorum.

Sorunum şurada: Her maç 20-21 kill alıyorum. Puanım 50. Ama hiç level atlayamıyorum. En fazla Gümüş 3 oldum. Şu an baktım gene Gümüş 2 olmuşum. Maç kazanıyorum ve rank düşüyor.

Ne yapabilirim? Bu rank sistemini kısaca anlatabilecek birisi var mı?

Ne kadar doğru bilmiyorum ama haritadan haritaya aldığınız puan değişiyormuş. Yani Dust 2 düşük puan verirken, turnuva haritaları daha fazla puan veriyormuş. Emin değilim bundan. Ayrıca kendinizden yüksek rütbeli kişilerle girmeye çalışın. Eğer onlarla girip maçı kazanırsanız ve düzgün bir oyun çıkarırsanız rütbe atlama şansınız daha yüksek olur.

Üst üste kazanmak önemlidir, üst üste maç oynamaya çalışmalı ve kazanmalısın. Zamanında ben de silverdım ve keleşe bu şekilde anca çıkabilmiştim, çıktıktan sonra da bıraktım zaten oyunu.

Canım sıkıldıkça CS:GO oynuyorum. 25-26 tane çok iyi CS oynayan arkadaşlarım var. (oyunda tabii) Ara sıra onlarla giriyorum.

Sorunum şurada: Her maç 20-21 kill alıyorum. Puanım 50. Ama hiç level atlayamıyorum. En fazla Gümüş 3 oldum. Şu an baktım gene Gümüş 2 olmuşum. Maç kazanıyorum ve rank düşüyor.

Rank düşmüyor
Gümüş II => Gümüş I => Altın IV => Altın III diye gidiyor bildiğim kadarıyla. Eğer yanlış isem düzeltin lütfen :)

Son düzenleme:

Kardeşim öncelikle maç kazanan birisi kesinlikle rank düşmez böyle bir şey söz konusu olamaz. Daha sonra maçları kazanıyorsunuz evet ama edo çok önemli bir maçta 5-9 arası edo idealdir. Silver seviyelerde üst üste alacağın 5 maximum 6 maç ve her maç 5-9 arası edo seni rahatlıkla üst seviyelere taşıyacaktır sürekli 1 map girme, cache, d2, overpass, nuke, mirage, inferno, train, vertigo. Bu maplari oyna bunlar aktif havuz grubunda olan mapler, oyunda başarıya ulaşıp ilerleme kaydetmek istiyorsan aim çalışabilirsin, maç izleyebilirsin, antrenman yapabilirsin, rank atlamak istiyorsan edo alıp maç kazanmalısın böyle kazanırsan yavaş yavaş yükseleceksindir ancak çok bir getirisi yok mm de globalim ama faceıt te 6 level de zor tutunuyorum asıl oyun 128 tick faceıt, esea gibi platformlarda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı