Çözüldü CS:GO rekabetçide siyah ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SedatCaki

Hectopat
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi CS:GO’yu önceden sorunsuz oynardım. Şimdi ise maç sırasında sanki oyunu alta alıyormuşum gibi siyah ekran veriyor bir defasında ise engine error verdi. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Çözüm
Dediklerinizi yaptım ama olumlu sonuç alamadım hata devam ediyor.
Bu arada sistemim;
Windows 10 64 Bit.
i5 760 işlemci.
R7 200 series ekran kartı.
8 GB RAM.
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Sorunum çözüldü ve sizinşe paylaşmak istedim. Windows'un kendi sitesinde birkaç basit adımla çözüm bulunmakta.
Buradan bakabilirsiniz;
Windows 7 Oyun Oynarken Masaüstüne Atma Sorunu
Öncelikle oyunun orijinal olduğuna hemfikiriz değil mi ? :D
Ben orijinal olduğunu varsayarak;
Kütüphane'de CS:GO sağ tıklayın en altta özellikler diyin, yukarıdaki menülerden yerel dosyaları seçin,
ve en alttaki Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğruda diyin ve işlemin bitmesini bekleyin.
Daha sonra ise Denetim masasına gelip sağ taraftaki arama kutucuğuna " Aygıt Yöneticisi " yazın.
karşınıza çıkan seçeneklerden görüntü bağdaştırıcılarına tıklayın ve orada gözüken ekran kartınızı önce,
Devre dışı bırak diyin, 2 ile 3 saniye bekledikten sonra tekrar etkinleştirin. ve son işlem olarak " Sürücü Yazılımını Güncelle" ye tıklayın. Ve bilgisayarı yeniden başlatın. Sorununuz büyük ihtimal ile düzelecektir.

Dediklerinizi yaptım ama olumlu sonuç alamadım hata devam ediyor.
Bu arada sistemim;
Windows 10 64 Bit.
i5 760 işlemci.
R7 200 series ekran kartı.
8 GB RAM.
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Sorunum çözüldü ve sizinşe paylaşmak istedim. Windows'un kendi sitesinde birkaç basit adımla çözüm bulunmakta.
Buradan bakabilirsiniz;
Windows 7 Oyun Oynarken Masaüstüne Atma Sorunu

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı