Çözüldü CS:GO roll güvenilir ve yasal mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ellie1

Decapat
Daha fazla  
CS:GO roll diye bir site buldum ve en başta 3 kasa açma şansı veriyormuş sanırım bu güvenilir ve yasal mı?

Çözüm
CS:GO roll diye bir site buldum ve en başta 3 kasa açma şansı veriyormuş sanırım bu güvenilir ve yasal mı?
Güvenilir ve yasal.

Sence öyle bir şey olsa adamlar oyun içinde kutu açma kısmını neden yapmışlardır?

Teşekkürler.
Rulet sitesi, orayı da siz düşünün.
3 kasa açma şansı vermiyor diye hatırlıyorum fakat rulet seven arkadaşlar için güzel.
Güvenilir ve yasal.

Sence öyle bir şey olsa adamlar oyun içinde kutu açma kısmını neden yapmışlardır?

Teşekkürler.
3 kasa açma şansı vermiyor diye hatırlıyorum fakat rulet seven arkadaşlar için güzel.

Çözüm
Güvenilir ve yasal.

ben sanırım başka bir siteye girmişim herhangi steam api veya herhangi bir şey vermedim ancak steam ile giriş yaptım şimdi ne yapmam gerek tam olarak yani erişimi geri nasıl kapatabilirim herhangi bi bilginiz var mı

ben sanırım başka bir siteye girmişim herhangi steam api veya herhangi bir şey vermedim ancak steam ile giriş yaptım şimdi ne yapmam gerek tam olarak yani erişimi geri nasıl kapatabilirim herhangi bi bilginiz var mı
Steam oturum açık halde mi geldi yoksa daha önceden girdiniz ve açıldı mı?

yani login dedim steam ekranı geldi ve giriş yaptım şimdi şifre vs. değiştirdim
Şifrenizi direkt girmediyseniz sıkıntı yok.

Eğer Steam oturum açık ile gelmezse (bazı istisnalar dışında örn: daha önce tarayıcıdan oturum açmamak.) sahte site olabilir fakat açıldıysa ve direkt yönlendirdiyse normal Steam.

yok girmedim sadece login dedim steame attı ve giriş yap dedim oto siteye attı ztn

Eğer Steam oturum açık ile gelmezse (bazı istisnalar dışında örn: daha önce tarayıcıdan oturum açmamak.) sahte site olabilir fakat açıldıysa ve direkt yönlendirdiyse normal Steam.
Yinede bu yetkilendirdiğim siteleri görebileceğim bir yer var mı ?

teyit etmek için bana gerçek sitenin linkini atar mısınız

yok girmedim sadece login dedim steame attı ve giriş yap dedim oto siteye attı ztn

Steam API key silmeniz lazım fakat bunu yaparsanız asla böyle sitelere giremezsiniz bir daha. Yapmanın bir manası yok.

teyit etmek için bana gerçek sitenin linkini atar mısınız
https://www.csgoroll.com/en/withdraw/csgo/p2p

Steam girişi ekranında değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı