CS:GO RX570'i kullanmıyor

Grafik ayarları>gözat>CS:GOnun dosya konumundaki tüm exelerini ekleyin. Ardından seçenekler e tıklayıp yüksek performans seçin.

Bende de aynı sorun var. Ekran kartım RX 570 ama 40 FPS alıyor. Ben de görev yöneticisine baktım ekran kartı kullanımı 0.
İşlemciniz ne? CSGO işlemci kullanır zaten.
EDIT: Herkesin şok geçirmesinden dolayı (nedense hani mental problemleriniz yoksa daha çok işlemci kullanır dediğimi anlamak gerek ama) "CS:GO daha çok işlemci kullanır" olarak değiştiriyorum. Beni bunu yapmaya teşvik eden Technopat kullanıcılarına da selam olsun. LOL.

Online oyunların bazıları işlemci kullanır.Çok fazla sistem gereksinimi istemezler daha fazla kişiye ulaşmak için.CS GO oynamadım hiç hayatımda ama işlemciye yük bindireceğini tahmin edebiliyorum.En azından GPU'yu az kullanıyordur.

@PustiPowerV2 @hahahahah neden şok geçirdiniz LOL gidin Intel core 2 quad'a RX570 takın CSGO'da kaç fps alıyorsunuz,30'u geçmez lol.
Sence 2 bin liraya kart alan birisinin işlemcisi CS:GO'da 40 FPS verebilir mi?
Benim 2 çekirde 4 izlekli işlemcim 250-300 FPS verebiliyor neden bahsediyorsun?

Cİdden bundan bunu çıkarıyorsanız müthişsiniz... hiçbir oyun sadece işlemci kullanmaz tabii 90'lı yılların "software mod" ile çalışan oyunları saymazsak

Evet? onu diyorum ben de adam işlemciyi vermemiş ki.
Hem sizin hem de konu sahibinin cümlesinin ucu açık. Bunu çıkarmam gayet normal.
Bende de aynı sorun var. Ekran kartım RX 570 ama 40 FPS alıyor. Ben de görev yöneticisine baktım ekran kartı kullanımı 0.
İşlemciniz ne?

Geri
Yukarı