CS:GO RX570'i kullanmıyor

İşlemciniz ne? CSGO işlemci kullanır zaten.
EDIT: Herkesin şok geçirmesinden dolayı (nedense hani mental problemleriniz yoksa daha çok işlemci kullanır dediğimi anlamak gerek ama) "CS:GO daha çok işlemci kullanır" olarak değiştiriyorum. Beni bunu yapmaya teşvik eden Technopat kullanıcılarına da selam olsun. LOL.
Evet ama "DAHA ÇOK" işlemci kullanır dediniz. Bu durumda büyük harfle yazıyorum EKRAN KARTI HİÇ KULLANILMIYOR.

İşlemciyi bilmeden konuşmayalım.
Değerlere MSİ Afterburner ile anlık olarak baksa daha iyi olur. Bazen bu gibi sorunlar ekran kartı kaynaklı oluyor.
Açıkçası adamın konuya dönüp bakacağını bile sanmıyorum :D Adam 1 saat önce bi soru sormuş, 3 sayfa yorum var şu an :D Tabii MSI Afterburner ile bakmak gerek önce ama 40 FPS de çok düşük, ya işlemcisi kötü ya da işlemcisi kötü ama aynı zamanda işlemci thermal throttle yapıyor çünkü iyi bir işlemci thermal throttle yapsa yine 80-100 FPS verir.

Dosya Ekleri

• konu sahibinin sistem öz. tahmin ediyorum.png
    konu sahibinin sistem öz. tahmin ediyorum.png
    141,1 KB · Görüntüleme: 29
Açıkçası adamın konuya dönüp bakacağını bile sanmıyorum :D Adam 1 saat önce bi soru sormuş, 3 sayfa yorum var şu an :D Tabii MSI Afterburner ile bakmak gerek önce ama 40 FPS de çok düşük, ya işlemcisi kötü ya da işlemcisi kötü ama aynı zamanda işlemci thermal throttle yapıyor çünkü iyi bir işlemci thermal throttle yapsa yine 80-100 FPS verir.
Bazne AMD ekran kartlarında bu gibi sorunlar oluyor.
Ekran kartı kendii kullanmıyor işlemci iyi olmamasına rağmen.
Bazen servislik bazen ise ayarlardan yapılacak dokunuşlarla çözülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı