CS:GO saçma hile sistemi

emres01

Hectopat
Merhaba az önce lobiden rekabetçi maça girdim. 3 kişiydiler beni davet ettiler. Benim rankım LEM. Lobide de 15-20. seviye Global var. Ben anladım zaten hile olduğunu ama yine de girdim. Karşı takımda da hile çıktı güven faktörleri düşük olduğu için sanırım. Hvh maçı oldu anlayacağınız. Sordum “hesap ban yemiyor mu” diye, “5 aydır böyle oynuyorum” dedi hileci. Yani overwatch’a da mı düşmüyor böyle hile kullananlar? Her maç 100 üzeri skor yapıyorlar. Sosyalde de birçok “haksız ban yedim” konuları görüyoruz. Valve sistemine alıştık tabii ama çok komik bir olay gibi geldi yine de :)

Adam belli etmeyip legit oynuyorsa uzun bir süredir de ban yemediyse bu işin profosyoneli olmuş onların banlanması için 2 yol var ya bir gün belli edecek ya da hilesini algılayacak başka bir ihtimali yok adamın üzerine onlarca report atılsa bile adam belli etmeden çok iyi oynuyorsa iş burda sonlanıyor.

Hile ile 3000 saati devirmiş adam gördüm. Legit oynuyorsa "backtrack" olduğu sürece çok kolay vurur ve belli etmediği sürece ban yemez.

Backtrack ise örnek olarak 200ms diyelim. 200ms backtrack hilenin sıktığı yerden son 200ms içinde bir rakip geçmişse orada olmasa bile rakibi geri ışınlayıp onu vurur ve overwatch'te vesaire belli olmaz. Çok kolay vuruyorlar ve hiçbir şekilde belli olmuyor.

Dostum CS:GO'da hile kullanan birisiyim. Merak etme normal insanların maçını öpmüyorum hvh (hack vs hack) sunucularında oynuyorum. Fakat bir ara rekabetçide de hile yapan birisi olarak söyleyeyim ban yeme devri bitti. Birkaç hile sağlayıcısı var yabancı hileler öyle dandirik Türk hilesi değil ban olayını geçtiler artık belli olmayan aimbotundan tut herkese tek atan aimbota. Oyun çökerticisinden tut (Overwatch bypass) doubletap ine (bir seferde iki mermi sıkmak) her şey var. Üstelik bunlar 20 Euro (aylık). Yani hileyi önermem zaten bayağıdır hileyle girmiyorum oyuna CS:GO'yu bıraktım gibi bir şey fakat hilesiz rank kasmak yani 4 adet sevdiğin eğlendiğin arkadaşın yoksa anlamsız. Valve bile bu oyunu saldı bırak artık sen de.

Bu arada Overwatch'ten ban yememek için yapman gereken bir adet hile var, legiti falan çok iyi isim vermeyeceğim, aylık 20 Euro falan. Yine iyi bir aimbot ayarı ile ve wallhack kapatırsan ban yemen imkansız oluyor. Neyse, istersen seni daha çok da bilgilendiririm fakat yani herkes böyle.
Hile ile 3000 saati devirmiş adam gördüm. Legit oynuyorsa "backtrack" olduğu sürece çok kolay vurur ve belli etmediği sürece ban yemez.

Backtrack ise örnek olarak 200ms diyelim. 200ms backtrack hilenin sıktığı yerden son 200ms içinde bir rakip geçmişse orada olmasa bile rakibi geri ışınlayıp onu vurur ve overwatch'te vesaire belli olmaz. Çok kolay vuruyorlar ve hiçbir şekilde belli olmuyor.
200 ms çok belli olur kanka ne yaptın? 80ms belli etmemek için ideal evet çok az ama ban yememek istiyorsan 80 ms kullanacaksın veya 70 falan işte.

Öncelikle keşke onlarla rekabetçi girmeseydin, senin de güven faktörünü etkiler. Overwatch'a düşmeme olayını da şöyle açıklayayım. Hile kullanıcılarının zaten hepsinin güven faktörü düşük. Haliyle karşılarına gelenler de hile kullanan insanlar oluyor. Yani bir nevi şartlar eşitleniyor. Bunun üstüne zaten birbirlerini raporlamıyorlar genelde. Tabii arada HvH maçlarına kurban düşen birkaç kullanıcı oluyor tabii, ama onların raporlamaları da Overwatch'a düşmelerine yetmiyor. Böyle olunca da Overwatch'a düşmemeleri muhtemel. Overwatch'a düşmeyince de mecbur VAC sistemi kalıyor sadece. VAC sistemi de kullandıkları hileyi tespit edememişse de uzun süre yasaklama alamayabiliyorlar.

200 ms çok belli olur kanka ne yaptın. 80ms belli etmemek için ideal evet çok az ama ban yememek istiyorsan 80 ms kullanıcan veya 70 falan işte.
200ms ile yemedi 3000 saat içinde adam. Düzgün oynanırsa 200ms ile bile anlaşılmıyor.

Öncelikle keşke onlarla rekabetçi girmeseydin, senin de güven faktörünü etkiler. Overwatch'a düşmeme olayını da şöyle açıklayayım. Hile kullanıcılarının zaten hepsinin güven faktörü düşük. Haliyle karşılarına gelenler de hile kullanan insanlar oluyor. Yani bir nevi şartlar eşitleniyor. Bunun üstüne zaten birbirlerini raporlamıyorlar genelde. Tabii arada HvH maçlarına kurban düşen birkaç kullanıcı oluyor tabii, ama bunların raporlamaları da Overwatch'a düşmelerine yetmiyor. Böyle olunca da Overwatch'a düşmemeleri muhtemel. Overwatch'a düşmeyince de mecbur VAC sistemi kalıyor sadece. VAC sistemi de kullandıkları hileyi tespit edememişse de uzun süre yasaklama almayabiliyorlar.
Vac yediren hile kalmadı zaten :D

Bu arada Overwatch'ten ban yememek için yapman gereken bir adet hile var, legiti falan çok iyi isim vermeyeceğim, aylık 20 Euro falan. Yine iyi bir aimbot ayarı ile ve wallhack kapatırsan ban yemen imkansız oluyor. Neyse, istersen seni daha çok da bilgilendiririm fakat yani herkes böyle.
Aimware? Skeet? Onetap.su? Birkaç yıldır oynamadım CS:GO bıraktığım zaman MM HvH ve adını unuttuğum keleşle zıplanan'da bunlar yaygındı.

Aimware? Skeet? Onetap.su? Birkaç yıldır oynamadım CS:GO bıraktığım zaman MM HvH ve adını unuttuğum keleşle zıplanan'da bunlar yaygındı.
Onetap.su onetap.com oldu. Aimware gayet güzel beğeniyorum ben. Skeet zaten oyunu çökertti çok değişik özellikleri var. Neverlose diye bir hile çıktı 1 senedir falan var şuan en popüler olanlardan rus hilesi ve öyle bir resolver var aman allahım. Aimware updatelemiyorlar 2 aydır update atsınlar muhtemelen sub renewlicem. Bu arada keleşle zıplanan dediğin nospread hvh. Artık hilelerde pitch resolver direk yok veya üstüne çalışmıyorlar ve oynayan kalmadı ondan önemsiz herkes spread hvh oynuyor.

Vac yediren hile kalmadı zaten :D

VAC yediren hile kalmadı değil, piyasaya her gün çok fazla CS:GO hilesi çıkıyor. VAC bunları tespit ettiği anda zaten hile kullananlar direkt yasaklama alıyor. Her hile kullanan eninde sonunda VAC yasaklaması alıyor, ama çok fazla hile yazılımı olduğu için süreç uzuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı