CS:GO saçma hile sistemi

Peki, öyle olsun. VAC'i devre dışı bıraktığını tam olarak nasıl anladın?

Zaten bu VAC bypass programı açık kaynak kodlu nasıl çalıştığını tam olarak bilmiyorum fakat araştırdığımda Steam'i modifiye ederek inject edilen hileleri taramamasını sağlıyormuş.
vac bypass
Zaten bu VAC bypass programı açık kaynak kodlu nasıl çalıştığını tam olarak bilmiyorum fakat araştırdığımda Steam'i modifiye ederek inject edilen hileleri taramamasını sağlıyormuş.
vac bypass

Dediğim gibi toplulukta VAC yiyen kalmadı şaka gibi. Yiyen Overwatch ban yiyor.

Merhaba az önce lobiden rekabetçi maça girdim. 3 kişiydiler beni davet ettiler. Benim rankım LEM. Lobide de 15-20. seviye Global var. Ben anladım zaten hile olduğunu ama yine de girdim. Karşı takımda da hile çıktı güven faktörleri düşük olduğu için sanırım. Hvh maçı oldu anlayacağınız. Sordum “hesap ban yemiyor mu” diye, “5 aydır böyle oynuyorum” dedi hileci. Yani overwatch’a da mı düşmüyor böyle hile kullananlar? Her maç 100 üzeri skor yapıyorlar. Sosyalde de birçok “haksız ban yedim” konuları görüyoruz. Valve sistemine alıştık tabii ama çok komik bir olay gibi geldi yine de :)
Rank fazlaymış gibi gösteren hilelerde var. Mesala ben istesem rankımı, kazanma sayımı, rütbemi ayarlayabiliyorum.

Peki bir şey soracağım ömrü boyunca hack açmadan oyuna giren masum oyuncuların birbirleri ile eşleşme potansiyeli nedir? Güven faktörü nasıl çalışır ne işe yarar?

Peki bir şey soracağım ömrü boyunca hack açmadan oyuna giren masum oyuncuların birbirleri ile eşleşme potansiyeli nedir? Güven faktörü nasıl çalışır ne işe yarar?
2000-3000 saat hile açmadan oynamış olan masum oyuncuların güven faktörü artar ama artık bu tarz hesaplarda satılıyor yani csgonun mm sisteminde işiniz zor. Faceit premium vardı bi ara duruyosa orda oynarsanız hile ile karşılaşmazsınız.

Ne kadar çok hile konuşulmuş. VAC yedirmedi, yedirmez şeklindeki açıklamalar vakit kaybı bence. İçi doldurulamayacak iddialar sonuçta.
Ancak hepimizin bildiği ya da tahmin edebileceği bir şey var. O da hiçbir hile geliştiricisinin Valve'dan daha büyük imkanlara sahip olmadığı. Yazılımları ne kadar iyi olursa olsun Valve istese birkaç günde tokatlar ama Valve'ın umrunda değil. Bizim de olmasın.

Geri
Yukarı